Шановні користувачі!

Щоб у вас була можливість спокійно оцінити ситуацію і прийняти рішення про покупку або апгрейд продуктів за старими цінами, а також про доцільність придбання продуктів попереднього покоління, доводимо до вашого відома наступну інформацію.

Плани підвищення цін на програмний продукт
“1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством”

Програмний продукт “1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством”, випущений в 2007 році, став технологічним і методологічним проривом у автоматизації бізнесу українських підприємств. Після 12 років з моменту випуску даний програмний продукт залишається популярним і затребуваним на поточний момент.

Спілка автоматизаторів бізнесу повідомляє, що розвиток цього продукту в подальшому не планується, так як за період, що минув, продукт застарів як технологічно, так і функціонально. При цьому, беручи до уваги затребуваність програмного продукту “1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством”, він не знімається з продажу і продовжує підтримуватися в актуальному стані. Цей програмний продукт розроблявся на технологіях попереднього покоління, які на поточний момент поступово застарівають. Такі технології вимагають все більших витрат для підтримки продукту в актуальному стані. З огляду на зростання витрат як на підтримку високої якості самого рішення, що базується на застарілих технологіях, так і знань фахівців, що займаються роботою з ним, на семінарі САБ більшістю голосів присутніх учасників прийнято рішення про необхідність підвищення цін на цей програмний продукт.

З 01.07.2019 року планується підвищити ціни на програмний продукт “1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством”. Ціни, які планується встановити з 01.07.2019 р., наведені у таблиці.

Найменування
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством
22 000

Звертаємо увагу, що розміщені нами заявки на покупку можуть бути відвантажені за старими цінами тільки до 27 червня 2019 р. включно (останній робочий день червня 2019 р.). Починаючи з 1 липня 2019 року відвантаження буде здійснюватися за новими цінами незалежно від дати розміщення заявки.

Зміна номенклатури і планове підвищення цін
на програмні продукти для корпоративного ринку попереднього покоління

У грудні 2017 року вийшло інноваційне рішення ERP-класу для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств “BAS ERP”. Спілка автоматизаторів бізнесу повідомляє, що за 2018 рік понад 100 компаній стали користувачами цього продукту. Більше 20 впроваджень учасниками Всеукраїнської громадської організації “Спілка автоматизаторів бізнесу” (САБ) підтверджені відгуками клієнтів про успішне завершення проектів і промислову експлуатацію системи. У 2019 році можна стверджувати, що рішення нового покоління “BAS ERP” стало масово використовуватися в проектах автоматизації.

У той же час рішення попереднього покоління, розроблені на основі конфігурації “Управління виробничим підприємством”, залишаються затребуваними для ряду клієнтів і тому не знімаються з продажу та продовжують підтримуватися в актуальному стані. З урахуванням перерозподілу (мобілізації) ресурсів компаній-автоматизаторів на проекти на сучасному інноваційному рішенні, і при цьому необхідності додаткових витрат на підтримку високої якості як самих рішень попереднього покоління, так і знань фахівців, що займаються роботою з ними, на семінарі САБ більшістю голосів присутніх учасників прийнято рішення про необхідність зміни лінійки і підвищення цін на програми попереднього покоління.

Зняття з продажу

З 01.09.2019 р. планується зняти з продажу програмний продукт “1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України. Комплект на 10 користувачів + клієнт-сервер”.

Зміна цін

З 01.09.2019 року планується підвищити ціни на основні поставки і спеціалізовані ліцензії програмних продуктів для корпоративного ринку попереднього покоління. Ціни, які планується встановити з 01.09.2019 р., наведені в таблиці.

Найменування

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством
140 000
1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством. Ліцензія для віддаленого офісу
25 500
1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством. Ліцензія для ноутбука
3 400
1С:Підприємство 8. Управління сільськогосподарським підприємством
150 000
1С:Підприємство 8. Управління сільськогосподарським підприємством. Ліцензія для віддаленого офісу
25 500
1С:Підприємство 8. Управління сільськогосподарським підприємством. Ліцензія для ноутбука
3 400
1С:Підприємство 8. Управління будівельною організацією
150 000
1С:Підприємство 8. Управління будівельною організацією. Ліцензія для віддаленого офісу
25 500
1С:Підприємство 8. Управління будівельною організацією. Ліцензія для ноутбука
3 400

Звертаємо увагу, що розміщені нами заявки на покупку можуть бути відвантажені за старими цінами тільки до 30 серпня 2019 року включно (останній робочий день серпня 2019 р.). Починаючи з 2 вересня 2019 року відвантаження буде здійснюватися за новими цінами незалежно від дати розміщення заявки.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмного продукту “1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України. Комплект на 10 користувачів + клієнт-сервер” будуть доступні до завантаження до 30.09.2019 р. Починаючи з 01.10.2019 р. завантажити електронну поставку зазначеного продукту на Порталі ІТС буде неможливо.

Оригінал статті

Приобретайте в ЭкспрессСофт!Для придбання або апгрейду продуктів за старими цінами, а також про доцільність придбання продуктів попереднього покоління звертайтеся до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку або будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.