Пропонуємо рішення для автоматизації супермаркету, бутика та інших торгових точок
Автоматизація роздрібної торгівлі здійснюється шляхом впровадження на підприємстві інформаційної системи, яка значно прискорить і спростить ведення обліку в супермаркеті, бутіку та інших торгових магазинах. Автоматизація торгових точок, як самостійних, так і тих, що входять у розподілену роздрібну мережу, – основне завдання програмного продукту “BAS Роздрібна торгівля“.
Рішення дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік коштів у касах магазинів, а також може використовуватись як робоче місце касира. Функціональні можливості програми забезпечують реєстрацію операцій з товарами в розрізі товарних груп, магазинів, складів, організацій підприємства та дозволяють отримувати аналітичну інформацію про рух товару з необхідним для користувача ступенем деталізації.
Для комплексної автоматизації магазину є інтеграція з іншими програмами BAS.
Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).
З 08.07.2021 р. у програмі реалізовано можливість інтеграції з сервісом Cashalot для програмної реєстрації розрахункових операцій (ПРРО) у ДПС України. Електронна заміна класичним касовим апаратам має ряд переваг, головні з яких – це автоматизація та скорочення витрат.
Детальний опис функціональних можливостей програми
- Облік руху товарів
- Аналіз продажів і замовлення постачальнику
- Контроль поставок на замовлення постачальнику
- Призначення роздрібних цін
- Продаж в роздріб
- Управління знижками
- Реєстрація руху товарів у розрізі аналітик господарської операції
- Управління персоналом магазину
- Аналіз діяльності підприємства
- Робота з торговим обладнанням
- Обмін даними між розподіленими інформаційними базами (РІБ)
- Інтеграція з “BAS Управління торгівлею”
- Інтеграція з “BAS Бухгалтерія”
- Робота в режимі тонкого клієнта та веб-клієнта
Облік руху товарів
- замовлення постачальнику
- замовлення на переміщення
- надходження від постачальника
- реалізація в роздріб і дрібним оптом
- переміщення товарів між магазинами
- переміщення між складами одного магазину
- інвентаризація
- оприбуткування
- списання
- передача між організаціями
Реалізований автоматичний розподіл товарів, що надійшли в магазин на основі попередньо виконаних налаштувань.
Облік торгових операцій в “BAS Роздрібна торгівля” ведеться тільки в гривнях.
Для організацій можуть використовуватися різні системи оподаткування: Податок на прибуток, Податок на прибуток і ПДВ, Єдиний податок, Єдиний податок та ПДВ.
Аналіз продажів і замовлення постачальнику
Контроль поставок на замовлення постачальнику
Призначення роздрібних цін
При введенні інформації про надходження товару користувач може контролювати зміну ціни закупівлі товару і приймати рішення про призначення нової роздрібної ціни. Система надає зручний сервіс розрахунку ціни з урахуванням величини змін цін закупівлі.
Реалізовано відкладене застосування роздрібної ціни, при якому можна застосувати призначені в офісі нові ціни для всієї або частини номенклатури в будь-який технологічно обумовлений момент часу.
У програмі цінники і етикетки можна формувати і друкувати як з документа ціноутворення, так і зі спеціального інтерфейсу.
Продаж в роздріб
Підтримується облік різних видів оплати: оплата готівкою, платіжною карткою, банківським кредитом і подарунковими сертифікатами. Розширено можливості обліку грошових коштів: система дозволяє враховувати кошти, внесені в касу ККМ для розміну, і часткову виїмку коштів з каси ККМ. Підтримується інкасування грошових коштів в банк з операційної каси магазину.
Управління знижками
- Кількості товару в чеку
- Суми чека
- Часу покупки
- Виду дисконтної карти покупця
- Особистих даних покупця
- Відсотка від суми товарного рядку
- Подарунок при купівлі набору товарів (“купи-отримай”)
У конфігурації умови надання знижки винесені в окремий довідник. Це дозволяє надавати знижку при одночасному виконанні декількох різнорідних умов. Підтримуються накопичувальні порогові схеми, як із заміною, так і без заміни дисконтних карт покупця при перетині порогу, облік подарункових сертифікатів. Знижки розраховуються автоматично або за командою користувача.
Реєстрація руху товарів у розрізі аналітик господарської операції
Управління персоналом магазину
Аналіз діяльності підприємства
Робота з торговим обладнанням
Надається можливість приймати оплату за банківськими платіжними картками за допомогою еквайрингового терміналу.
Підтримується робота і з іншими видами обладнання, які використовуються в роздрібній торгівлі: дисплеями покупців, зчитувачами магнітних карт, а також обладнання для підтримки технології штрихкодування (сканери штрих-кодів, термінали збору даних, принтери штрих-кодів і ваги з можливістю друку етикеток).
Обмін даними між розподіленими інформаційними базами (РІБ)
Механізм обміну даних між РІБ дозволяє побудувати розподілені інформаційні системи на основі типових конфігурацій.
У конфігурації реалізований обмін даними між інформаційними базами на двох рівнях: по магазинам і по робочих місцях.
РІБ по магазинах дозволяє встановити надійний обмін даними між магазинами.
РІБ по робочих місцях надає користувачеві оптимізований за обсягом даних обмін між сервером магазина і касової лінійкою.
Віддалене адміністрування дозволяє централізовано створювати і змінювати список користувачів, обмежуючи, у разі потреби, передачу відомостей в магазини.
Інтеграція з “BAS Управління торгівлею”
При спільному використанні конфігурація “BAS Управління торгівлею” виступає в ролі керуючої системи, яка постачає в конфігурацію нормативно-довідкову інформацію. Конфігурація забезпечує оперативний облік операцій в магазинах торговельної мережі. З конфігурації переносяться документи руху товарів і грошових коштів та інформація, що уточнює довідкові дані.
Магазини можуть взаємодіяти з центральним офісом безпосередньо або через центральний вузол, який об’єднує кілька магазинів. Об’єднання магазинів в центральний вузол дозволяє контролювати залишки в магазинах, що входять до складу центрального вузла, і оперативно переміщувати товари між магазинами. При взаємодії магазину і центрального офісу всі дані по магазину узагальнюються. Тобто в кожному магазині в центральному офісі реєструється узагальнена інформація про всі торгові операції, які проводилися в магазині: прийом товарів, продаж товарів оптом і в роздріб, передача товарів в інший магазин, результати проведеної інвентаризації на складах магазину і т.д. Роздрібні продажі згортаються у звіти про роздрібні продажі з точністю до каси ККМ і передаються в “BAS Управління торгівлею”.
Інтеграція з “BAS Бухгалтерія”
Конфігурація забезпечує оперативний облік операцій в магазинах торговельної мережі. З конфігурації переносяться документи руху товарів і грошових коштів і інформація, що уточнює довідкові дані.
Робота в режимі тонкого клієнта та веб-клієнта
Для того, щоб наочно оцінити можливості програми “BAS Роздрібна торгівля” і спробувати себе в ролі касира, менеджера або маркетолога, пропонуємо Вам використовувати сервіс платформи, на якій розроблений даний програмний продукт. Виберіть відповідну роль, поле пароль потрібно залишити порожнім. Якщо залишаться питання – звертайтеся в нашу компанію! Організуємо віддалену демонстрацію з більш детальним поясненням можливостей.
Демонстраційна база (демо-версія) онлайн ➦
За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/563/