info@expresssoft.com.ua
ЕкспресСофт в Facebook

Впровадження інформаційних систем на підприємстві

Внедрение информационных систем (ИС)

Впровадження інформаційних систем

Для автоматизації бізнес-процесів на вашому підприємстві пропонуємо впровадження спеціалізованих інформаційних систем «BAS» та інших програм. З повним списком програмних продуктів та їх цінами можна ознайомитися в розділі “Прайс”, а з коротким переліком та описом найбільш популярних рішень – у розділі “Продукти.

Впровадження інформаційних технологій на підприємстві тільки  починається з купівлі. Купуючи будь-яке програмне забезпечення з пропонованого нами переліку, ви купуєте продукт з типовою функціональністю і настройками. Це налаштування,  які зроблені для середньостатистичного підприємства. Щоб куплена програма запрацювала у вашій організації максимально ефективно, після установки, як правило, потрібна певна адаптація її функціональності під наявну у вас специфіку.

Тому, разом з системою ми завжди пропонуємо комплекс робіт по її розгортанню, налаштуванню, навчанню персоналу і запуску в експлуатацію. Більш докладно про послугу доопрацювання і настройки типових конфігурацій – на сторінці “Розвиток і вдосконалення функціонуючих облікових програм”.

перейти на сторінку

Впровадження ІС – це багатогранний процес, який зачіпає практично всі сфери діяльності підприємства. Тому так важливо ретельно пропрацювати всі етапи впровадження інформаційної системи. А саме: чітко окреслити цілі і завдання, технічні та бізнес-вимоги, розподілити ролі і обов’язки, продумати, як буде проводитися тестування, чи не призведе установка програми до збоїв у роботі і т.д.

Більш докладно про те, як організувати проект впровадження ІС, які є  етапи впровадження інформаційної системи – можна ознайомитися у відповідному розділі на прикладі впровадження ERP-системи.

перейти на сторінку

В результаті впровадження ІС ви отримуєте не просто програму, а працюючу на вашому підприємстві облікову систему, складність якої обмежується тільки наявними у вас потребами в автоматизації.

У разі великого торгового чи виробничого підприємства, значущість і обсяг підготовчих робіт зростає в рази. В процесі впровадження інформаційних систем, найчастіше, додатково вирішуються організаційні питання:

  • по оптимізації процесів
  • по перерозподілу відповідальності та прав доступу до інформації

Крім того, виконуються комплексні роботи:

  • по інвентаризації
  • вивірки і заливці початкових даних
  • по систематизації поточної діяльності
  • по підгонці поточних процесів до стандартів обліку, запропонованих програмою

Переваги

У підсумку, впровадження інформаційної системи
Преимущества / Переваги
значно полегшує управління діяльністю підприємства
Преимущества / Переваги
оптимізує внутрішні і зовнішні потоки інформації
Преимущества / Переваги
ліквідує слабкі місця в управлінні

Вам сподобається з нами працювати!

Наші співробітники мають значний досвід виконання проектів впровадження різного масштабу і з різною специфікою. По закінченню впровадження, після передачі працюючої системи замовнику, ми укладаємо договір супроводу – підтримуємо, оновлюємо і, за вашим бажанням, розвиваємо систему, поки вона експлуатується на вашому підприємстві.

Будемо раді
Здійснити впровадження інформаційних систем на Вашому підприємстві

Яку з відомих Вам конфігурацій краще вибрати?
Чи підійде Вашому підприємству те чи інше рішення?

Відповімо на всі Ваші запитання!