Впровадження
інформаційних
систем

Для автоматизації бізнес-процесів на вашому підприємстві пропонуємо впровадження спеціалізованих інформаційних систем на базі технологічної платформи «1С:Підприємство 8», «BAS». З повним списком програмних продуктів та їх цінами можна ознайомитися в розділах “Прайс” або “Продукти”.

Купуючи будь-яке програмне забезпечення з пропонованого нами переліку, ви купуєте продукт з типовою функціональністю і настройками. Це налаштування,  зроблені для середньостатистичного підприємства. Щоб куплена програма запрацювала у вашій організації максимально ефективно, після установки, як правило, потрібна певна адаптація її функціональності під наявну у вас специфіку.

Тому, разом з системою ми завжди пропонуємо комплекс робіт по її розгортанню, налаштуванню, навчанню персоналу і запуску в експлуатацію. Більш докладно про організацію проекту впровадження можна ознайомитися у відповідному розділі.

У результаті ви отримуєте не просто програму, а працюючу на вашому підприємстві облікову систему, складність якої обмежується тільки наявними у вас потребами в автоматизації.

У разі великого торгового чи виробничого підприємства, значущість і обсяг підготовчих робіт зростає в рази. У процесі переходу часто додатково вирішуються організаційні питання щодо оптимізації процесів, перерозподілу відповідальності і прав доступу до інформації. Виконуються комплексні роботи по інвентаризації, вивірці і заливці початкових даних, інші роботи по систематизації поточної діяльності, підгонці поточних процесів до стандартів обліку, запропонованих програмою.

У підсумку, впровадження інформаційної системи

значно полегшує управління діяльністю підприємства

оптимізує внутрішні і зовнішні потоки інформації

ліквідує слабкі місця в управлінні

Наші співробітники мають значний досвід виконання проектів впровадження різного масштабу і з різною специфікою. По закінченню впровадження, після передачі працюючої системи замовнику, ми укладаємо договір супроводу – підтримуємо, оновлюємо і, за вашим бажанням, розвиваємо систему, поки вона експлуатується на вашому підприємстві.

Можливо, у вас виникли питання:

Чи підійде Вашому підприємству та чи інша конфігурація "1С:Підприємство"?

Яку з відомих Вам конфігурацій краще вибрати?

Будемо раді допомогти Вам у всіх питаннях, пов'язаних з автоматизацією і впровадженням нових програмних продуктів