info@expresssoft.com.ua
ЕкспресСофт в Facebook

Автоматизація бізнес процесів

Бізнес процеси підприємства

Готові приклади та напрями для оптимізації

• Як це працює?
• З чого почати?
• Яке рішення вибрати?

Основні напрямки автоматизації бізнес процесів

Більш докладно про кожен напрямок на відповідній сторінці

Приклади автоматизації бізнес процесів підприємства

Автоматизация и оптимизация бизнес-процессов

Автоматизація процесу продажів

дозволяє контролювати всі комунікації менеджера з клієнтами, його активність і професіоналізм, збирати статистику подій на всіх етапах воронки продажів і використовувати її для більш ефективного управління

Автоматизация и оптимизация бизнес-процессов

Автоматизація процесу закупівель

дозволяє забезпечити прозорість обліку та точність термінів поставок, прискорити прийняття рішень закупщиком, знизити вартість управління закупівлями

Автоматизация и оптимизация бизнес-процессов

Автоматизація складської логістики

дозволяє збільшити швидкість обробки надходжень товарів на склад і підготовки товару до відвантаження, оперативно проводити інвентаризацію

Автоматизация и оптимизация бизнес-процессов

Системи автоматизації документообігу

дозволяють істотно спростити обмін документами між контрагентами, налаштувати автоматичну або ручну реєстрацію податкових накладних в ДФС, звірку з ЄРПН і т.п.

Автоматизация и оптимизация бизнес-процессов

Мобільний додаток для вендінгу

дозволяє автоматизувати процес обліку рухів товарів і грошових коштів в вендінгової компанії

Автоматизация и оптимизация бизнес-процессов

Автоматизація розрахунків заробітної плати

полегшить роботу підприємствам зі складними розрахунками з/п: позмінна робота або за індивідуальним графіком, додаткові нарахування та утримання, перехідні лікарняні та відпустки і т.п.

Це далеко не повний список бізнес-процесів, автоматизація яких в кінцевому підсумку дозволяє збільшити продуктивність, а значить дохід і прибуток компаній. Впровадження спеціальних автоматизованих інформаційних систем дозволяє провести оптимізацію бізнес процесів та більш ефективно налаштувати процес управління підприємством.

Крім того, здійснивши інтеграцію впровадженої облікової системи з мобільним додатком для бізнесу, Ви отримаєте ще потужніший інструмент, який розширить функціонал встановленої програми та забезпечить віддалене керування Вашою компанією.

Як вибрати рішення для автоматизації процесів

З одного боку, кожне підприємство по-своєму індивідуально. Але з точки зору бізнес-процесів, наприклад, для ведення податкового обліку, існують схожі правила і регламент для компаній певного масштабу і конкретної сфери діяльності.

На вибір програм для автоматизації насамперед впливають такі параметри і фактори:

  • Вид діяльності компанії (торгівля, виробництво і т.д.)
  • Масштаб підприємства (одна компанія, холдинг)
  • Кількість робочих місць
  • Обсяг документообігу
  • Область застосування (податковий, бухгалтерський і/або управлінський облік)
  • Навички персоналу
  • та ін.

Залежно від цих факторів, рішенням для автоматизації буде той чи інший програмний продукт, який автоматизує ті чи інші бізнес процеси підприємства. Всі пропоновані нами рішення – спеціалізовані інформаційні системи BAS. Це програмні продукти або облікові системи для автоматизації бізнес процесів різних організацій: корпорацій, великих холдингів або невеликих підприємств. Кожна програма BAS розроблена з використанням новітніх технологій та передових підходів до юзабіліті, в яких реалізовані функціональні можливості, що повністю відповідають потребам бізнесу.

Готове рішення для бізнесу

Пропонуємо вам підбірку статей, в яких Ви знайдете відповіді на питання, пов’язані з автоматизацією різних бізнес-процесів. В кожному окремому випадку ми обов’язково будемо рекомендувати готове рішення для автоматизації бізнесу.

Залишились питання?

Яку систему краще вибрати?

Відповімо на всі Ваші запитання, підберемо рішення для Вас!