info@expresssoft.com.ua
ЕкспресСофт в Facebook

Індивідуальна облікова система

Разработка конфигурации с нуля

Розробка облікових систем під замовлення

Облікова система

Облікова система – це інформаційна система (ІС), яка призначена для автоматизації ведення будь-якого обліку, пов’язаного з фінансово-господарською діяльністю підприємства. Це може бути збір, реєстрація, обробка або надання різних інформаційних даних, які використовуються для подальшого аналізу, планування бюджетів або створення нових бізнес-стратегій.

У відповідних розділах нашого сайту запропоновані програми як з автоматизації конкретних бізнес-процесів, так і комплексні рішення. На сторінці “автоматизація бізнесу” можна знайти добірки програм для відповідного бізнес-напрямку. Наприклад:

Наприклад, для обліку на невеликому середньостатистичному  підприємстві все більше набирає популярність облікова система для малого бізнесуBAS Малий бізнес“. З повним переліком запропонованих типових рішень можна ознайомитися в розділі прайс, а з короткими описами найпопулярніших систем у розділі “програми для бізнесу“.

Розробка облікової системи під замовлення

Незважаючи на наявність на ринку великої кількості типових рішень, на сьогодні залишаються сфери господарської діяльності, які через свою специфіку не можуть бути адекватно автоматизовані існуючими типовими конфігураціями. Як наслідок, при використанні в таких випадках типових «коробкових» рішень, компанії-замовники стикаються з ризиками впровадження «неадекватного» продукту, який в підсумку не зможе врахувати багато важливих аспектів діяльності підприємства або виявиться невиправдано громіздким і незручним у роботі.

У таких випадках ми готові виконати розробку під замовлення, враховуючи індивідуальні вимоги конкретного замовника. Розробка облікової системи з нуля дозволяє “наповнити” функціонал персональної облікової системи як завгодно, не обмежуючи себе у виборі.

Переваги індивідуальної облікової системи

Результатом роботи буде унікальна конфігурація, яка має ряд переваг в порівнянні з типовою:

Розробка "під замовлення" містить весь необхідний функціонал для здійснення обліку на Вашому підприємстві
Структура облікової системи, створеної "з нуля", повністю відповідає Вашим бізнес-завданням
Можна закласти доопрацювання на перспективу, а в майбутньому вносити коригування без особливих зусиль

У складі нашої компанії працюють досвідчені розробники і аналітики, здатні сформулювати вимоги, розробити і впровадити таку уніфіковану систему в будь-якій організації. Якщо ж Ваше підприємство хоче обмежитися невеликими доробками існуючих типових конфігурацій, то це завдання трохи простіше у виконанні. Більш детально читайте про це на нашій сторінці “Доопрацювання та налаштування типових конфігурацій”.

перейти на сторінку

Бажаєте Замовити
розробку індивідуальної облікової системи?

Ми готові реалізувати будь-яку Вашу ідею!