info@expresssoft.com.ua
ЕкспресСофт в Facebook

Етапи взаємодії

Этапы взаимодействия с клиентом

Етапи взаємодії з нами

Вас цікавить питання, як автоматизувати бізнес процеси на підприємстві і зробити процес управління компанією ефективніше? Тоді Вам необхідно спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить це зробити. Здійснивши впровадження інформаційних автоматизованих систем, всі бізнес процеси компанії стануть прозорі і підзвітні. Тоді логічно виникає наступне питання: яка саме система Вам підійде?

На цьому етапі Ви можете зробити перший крок в напрямку автоматизації. Для цього повідомте нам про своє бажання розглянути ті чи інші наші пропозиції, зробивши заявку на сайті, або зателефонувавши нам по телефону. Далі ми розглядаємо їх з урахуванням майбутніх у Вас завдань. Наш фахівець зв’язується з Вами, і ми готуємо інформацію, необхідну Вам для прийняття рішення.

Після того, як Ви ознайомилися з попередньою інформацією, слідує етап більш детального обговорення питань або проблем, які варто врахувати в процесі автоматизації. Ми запросимо Вас на особисту зустріч в офісі, щоб наочно продемонструвати рішення, які можемо реалізувати для автоматизації Вашого бізнесу. Обговоримо, чи підійде Вашому підприємству та чи інша конфігурація “BAS”, яку з відомих програм краще вибрати, відповімо на всі запитання і підберемо рішення, яке найбільш повно враховує Вашу специфіку роботи!

Після того, як вибрано потрібне рішення по автоматизації Вашого підприємства, наступним важливим кроком буде знайомство з роботою Вашої компанії на вашій території. Зустріч з ключовими фахівцями дозволить виявити технічні моменти, на які варто було б звернути особливу увагу. Ми б хотіли, щоб розроблюваний для Вас продукт забезпечив максимальний комфорт при роботі з ним. Цей етап взаємодії дуже важливий для того, щоб врахувати всі Ваші вимоги та побажання.

Після того, як нам стала зрозуміла схема впровадження майбутніх рішень, наступним етапом з нашого боку слідує попередній розрахунок вартості проектних робіт та підготовка рамкової комерційної пропозиції. Остаточні і більш деталізовані умови будуть враховані вже в процесі організації проекту впровадження, тобто на наступному етапі нашої взаємодії.

Якщо Ви точно знаєте, які наші пропозиції хотіли б впровадити у себе в компанії, то можете надіслати нам заявку на попередній розрахунок вартості впровадження.

Щоб впровадження обраних рішень по автоматизації призвело до потрібного результату і в потрібний термін, потрібно досить високий рівень організації проекту впровадження. Необхідно позначити ролі в проектній групі і їх обов’язки, чітко поставити технічні та бізнес-вимоги до впроваджуваної системи, забезпечити контроль за ходом виконання робіт і безліч інших важливих деталей. Більш детально про проект впровадження можна прочитати тут.

Після організації проекту впровадження, уточнення обсягу робіт, часу виконання та вартості, наші фахівці займуться безпосередньо впровадженням необхідних автоматизованих систем.

Після впровадження інформаційної системи і передачі її Вам, ми укладаємо договір супроводу – підтримуємо, оновлюємо і, при Вашому бажанні, розвиваємо систему, поки вона експлуатується на Вашому підприємстві. Ми здійснюємо повний комплекс робіт по гарантійному та післягарантійному супроводу інформаційних систем. Більш докладно про те, що входить у пакет послуг можна прочитати на сторінці Технічна підтримка під “ключ”.

Залишилися питання
Як автоматизувати бізнес?
Зробіть перший крок на шляху до нашої взаємодії!