info@expresssoft.com.ua
ЕкспресСофт в Facebook

Роздрібна торгівля: програми для обліку товарів

Программа для магазина розничной торговли / автоматизація магазину

Автоматизація роздрібної торгівлі

програми для обліку товарів

Сучасна роздрібна торгівля

Роздрібна торгівля – це продаж невеликих кількостей товарів чи послуг приватним особам чи домашнім господарствам для власного споживання чи використання, а не для подальшого перепродажу чи використання у бізнесі, що характерно вже для оптової торгівлі.

Роздрібний продаж здійснюється через магазини, торгові точки, онлайн-платформи та інші канали. Однак, тренди сучасної роздрібної торгівлі такі, що все більше покупців вважають за краще робити покупки онлайн через зручність, вибір і доступність. У зв’язку з чим багато торгових компаній, крім впровадження у себе спеціальної облікової системи, додатково замислюються про її інтеграцію з інтернет-магазином або про розробку мобільного додатка.

Програми для роздрібної торгівлі

На сьогодні більшість компаній вже мають або ж збираються розвивати власну роздрібну торгову мережу. Маючи навіть кілька порівняно невеликих торгових точок, стає складно оперативно управляти їх діяльністю без підтримки програм автоматизації.

Програма для роздрібного магазину – це насамперед програма для обліку товарів, товарних запасів на складах магазинів. Також вона дозволяє вести облік грошових коштів у касах магазинів і може використовуватися в якості робочого місця касира. Програма для торгівлі в магазині дає змогу вести облік на підприємствах малого та середнього бізнесу, автоматизуючи торговельні операції та значно скорочуючи ризики нестач і витрати ручної праці.

Вигоди від застосування програми для торгівлі очевидні

Ведення централізованої бази даних постійних покупців

Можливість обліку гарантій і послуг сервісного супроводу проданого товару

Можливість обліку бракованого і уціненого товарів, облік продажів за схемами Trade-In

Можливість швидкого впровадження та підтримки різних програм лояльності, проведення акцій тощо

Можливість більш точного і швидкого управління товарним асортиментом та складськими запасами для задоволення попиту і відсутності проблем із залежаним товаром

Автоматизація обліку в магазині дозволить Вам
збільшити збільшити обсяг продажів, кількість клієнтів, прибуток!

Автоматизація роздрібної торгівлі за допомогою програми

«BAS Роздрібна торгівля»

Для задач автоматизації роздрібної торгівлі підходить продукт “BAS Роздрібна торгівля” лінійки продуктів “BAS”. Функціональність рішень передбачає:

 • прихід товарів від контрагента на склади магазину
 • реалізація товарів і послуг контрагенту
 • переміщення товарів між магазинами, внутрішніми складами магазинів, магазинами і складами торгового підприємства
 • торгівля комплектами товарів, створеними як у момент продажу товару, так і з передпродажною підготовкою комплекту
 • повернення товарів від покупців, включаючи повернення після закриття касової зміни
 • інвентаризація товарних запасів
 • оформлення прибуткових і видаткових касових ордерів безпосередньо в магазинах
 • оформлення чеків продажу, і після закінчення зміни зведеного звіту по контрольно-касовій машині, з урахуванням повернених товарів в зміну
 • переміщення грошових коштів між магазинами, внутрішніми касами магазинів, магазинами і касами торгового підприємства
 • робота з еквайринговими системами, облік оплат товарів за платіжними картами, робота з банківськими кредитами
 • використання процентних знижок за дисконтними картками (фіксовані і накопичувальні знижки), знижки з поділом по магазинах, знижки контрагентам, знижки на суму чека, знижки за часом дії, по кількості товару, по виду оплати
 • підтримка різного торгового обладнання: фіскальні реєстратори, термінали збору даних, сканери штрих-кодів, електронні ваги, дисплеї покупця, еквайрингові системи (POS-термінали), рідери магнітних карт
 • обмін даними між розподіленими інформаційними базами (РІБ), з конфігураціями “BAS Управління торгівлею” і “BAS Бухгалтерія”
 • робота в режимі тонкого клієнта і веб-клієнта
На практиці​

Автоматизація роздрібного магазину дозволяє:

• продажі • нові клієнти • переміщення/надходження товарів • замовлення постачальнику • призначення роздрібних цін і управління знижками • управління персоналом магазину • робота з торговим обладнанням

Програма для торгівлі в магазині

ЗАБЕЗПЕЧУЕ МОЖЛИВІСТЬ практично в режимі реального часу дивитися залишки обраного товару в інших магазинах, здійснювати централізоване управління акціями, цінами і знижками у торгових точках. Керувати роботою з клієнтами, організовувати тематичні рекламні та інформаційні розсилки по обраній групі або списку клієнтів.

ДОЗВОЛЯЕ гнучко розмежовувати доступ користувачів до функцій програми і встановлювати обмеження доступу до даних, зберігаючихся в системі. Є можливість налаштування обміну необхідною інформацією з центральною системою управлінського обліку та/або регламентованого обліку та звітності.

ПІДХОДИТЬ як для невеликих так і для розгалужених торгових мереж. Порівняно невелика вартість робочого місця, висока швидкість навчання та розгортання системи, дозволяють говорити про неї як про високотехнологічне і практичне рішення для автоматизації різноформатної роздрібної торгівлі.

Мобільний облік товарів та продажів

Інтеграція системи «BAS Роздрібна торгівля» з мобільним додатком для торгових представників ще більше розширить функціонал програми та  надасть можливості віддаленого управління та здійснення торгових операцій. Додаток призначений для роботи на мобільних пристроях під управлінням операційних систем iOS та Android. Важливі справи тепер завжди будуть під рукою, де б Ви не знаходилися!

Додаткове залучення клієнтів у роздрібній торгівлі

Автоматизация магазина - crm инструмент - привлечение клиентов

Здійснивши інтеграцію системи “BAS Роздрібна торгівля” з чат-ботами для бізнесу, Ви отримаєте додатковий маркетинговий канал для залучення клієнтів без великих фінансових та тимчасових витрат, пов’язаних з проектами впровадження додаткових CRM систем.

Ви зможете скоротити тимчасові витрати своїх клієнт-менеджерів при відповіді на запитання клієнтів, що часто повторюються, витрати на СМС і рекламні розсилки, а також отримувати оперативний зворотний зв’язок і постійну комунікацію з уже існуючими клієнтами через зручний для них канал зв’язку (месенджери).

Наприклад, ви зможете автоматизувати:

 • демонстрацію каталогу товарів клієнту;
 • підбір потрібного товару;
 • оформлення заказу;
 • розсилання персональних пропозицій з урахуванням переваг користувача;
 • прийом скарг, побажань та пропозицій;
 • реєстрацію картки лояльності.

Демонстраційна база (демо-версія) онлайн

Для того, щоб наочно оцінити можливості програми “BAS Роздрібна торгівля” і спробувати себе в ролі касира, менеджера або маркетолога, пропонуємо Вам використовувати сервіс платформи, на якій розроблений даний програмний продукт. Виберіть відповідну роль, поле пароль потрібно залишити порожнім. Якщо залишаться питання – звертайтеся в нашу компанію! Організуємо віддалену демонстрацію з більш детальним поясненням можливостей.

перейти на сторінку

Автоматизація обліку товарів - дуже важливий інструмент
для підвищення ефективності торгового бізнесу

При бажанні з вашої сторони

автоматизувати роздрібну торгову мережу, ми готові виконати весь комплекс робіт по адаптації та розгортанню системи на вашому підприємстві:

установка робочих місць
навчання персоналу
підключення торгового устаткування
інтеграція з центральною обліковою системою

Відповімо на всі Ваші запитання!