info@expresssoft.com.ua
ЕкспресСофт в Facebook

Розробка мобільних додатків для бізнесу

Розробка мобільних додатків для Android та IOS

Розробка мобільних додатків – це важливий процес для будь-якого бізнесу. За допомогою мобільного додатку можна працювати де завгодно, маючи під рукою смартфон або планшет. Своєчасна інформація про прийом замовлень, залишків товарів або статус угод дозволяє більш ефективно управляти всіма бізнес процесами підприємства.

Ми розробляємо мобільні додатки для iOS і Android за допомогою мобільної платформи систем автоматизації BAS. Мобільна платформа – це набір інструментів і технологій для швидкої розробки додатків під мобільні ОС iOS та Android з використанням того ж середовища і методик розробки, що використовуються для «звичайних» додатків на базі програм BAS.

Пропонуємо як “мобільні додатки на замовлення”, так і “готові мобільні додатки”.  За рахунок універсальності платформи розробка додатків здійснюється швидко та недорого.

Переваги наших мобільних додатків

Короткі строки розробки
Невеликий бюджет
Наявність готових рішень

Готові мобільні додаткі для бізнесу

Мобільний додаток для складу, який ми пропонуємо, доповнює та розширює функції будь-якої вже встановленої облікової системи BAS. Додаток дозволяє автоматизувати роботу складу та оптимізувати складський облік завдяки інтерактивності та можливості віддаленого контролю і управління операторами.

В додатке реалізована логіка роботи з адресним складом: приймання, відбір/розміщення, відвантаження товарів.

Для автоматизації вендінгового бізнесу в арсеналі наших розробок є рішення “Система обліку і планування вендінгових операцій Вендінг 8.3“. Для можливості мобільної роботи з системою ми створили мобільний додаток. Він входить у комплект системи “Вендінг 8.3”.

Додаток автоматизує роботу операторів, які обслуговують торговельні автомати, і персоналу по сервісному обслуговуванню торгових автоматів.

Android
iOS

Наша компанія пропонує багато різних програм для автоматизації торгових підприємств. Інтегруючи їх із мобільним додатком, ви отримаєте потужний інструмент для мобільної торгівлі.

Мобільний додаток дозволяє мобільному співробітнику виконувати: прийом замовлень, формування цінових пропозицій, інформувати про наявність товарів на складах компанії.

Інтеграція мобільного додатка з обліковою системою

Можливості мобільної платформи дозволяють розробляти додатки різної функціональної спрямованості. Якщо жодне з перерахованих готових рішень Вам не підходить, ми можемо в короткі терміни виконати розробку необхідного мобільного додатку для Вас. При цьому важливо, щоб на Вашому підприємстві вже було впровадження якоїсь інформаційної системи.

Кожний з мобільного додатків інтегрується з центральною обліковою системою BAS. При цьому підтримується:

  • автоматичний обмін даними з центральною базою
  • оффлайн режим роботи під час відсутності інтернету

При желании, Ви можете ознайомитися з різними напрямками програм для ведення бізнесу, впровадження яких є першим кроком на шляху автоматизації.

Ліцензування

Для встановлення та використання мобільних додатків для бізнесу організації необхідно додатково придбати клієнтські ліцензії для мобільних користувачів. Кількість ліцензій визначається виходячи з потреби максимальної кількості одночасно працюючих користувачів з будь-якою конфігурацією BAS.

Мобільний додаток для бізнесу - це необхідний інструмент для роботи
Це додатковий маркетинговий канал
Це формування лояльності до бренду
Це віддалений контроль важливих бізнес показників

Працюйте там, де зручно!

Вам потрібна
розробка мобільних додатків для бізнесу на сучасних мобільних платформах,
або хотіли б замовити готове рішення?
Відповімо на всі Ваші запитання!