Розробка мобільних додатків для Android та IOS

Розробка мобільних додатків – це важливий процес для будь-якого бізнесу. За допомогою мобільного додатку можна працювати де завгодно, маючи під рукою смартфон або планшет. Своєчасна інформація про прийом замовлень, залишків товарів або статус угод дозволяє більш ефективно управляти всіма бізнес процесами.

Ми розробляємо мобільні додатки для iOS і Android за допомогою мобільної платформи систем автоматизації BAS. Мобільна платформа – це набір інструментів і технологій для швидкої розробки додатків під мобільні ОС iOS, Android, з використанням того ж середовища і методик розробки, що використовуються для «звичайних» додатків на базі програм BAS.

Короткі терміни і невеликий бюджет

За рахунок своєї універсальності платформа дозволяє отримувати готові рішення за порівняно короткі терміни і невеликий бюджет. Крім того у нашому арсеналі вже є готові мобільні рішення.

Готові мобільні додаткі

Мобільний додаток для складу

Для автоматизації складських операцій  в додатке для складу реалізована логіка роботи з адресним складом: приймання, відбір/розміщення, відвантаження товарів.

Більш докладно про функції і можливості мобільного додатку для складу ➥.

Мобільний додаток для вендінгу (мобільний вендінг)

Для автоматизації вендінгового бізнесу в арсеналі наших розробок є рішення “Система обліку і планування вендінговіх операцій Вендінг 8.3”. Для можливості мобільної роботи з системою ми створили мобільний додаток. Він входить у комплект системи “Вендінг 8.3”.

Додаток автоматизує роботу операторів, які обслуговують торговельні автомати, і персоналу по сервісному обслуговуванню торгових автоматів.

Більш докладно про функції і можливості мобільного додатку для вендингу ➥.

Мобільний додаток для торгових представників

Додаток дозволяє мобільному співробітнику виконувати: прийом замовлень, формування цінових пропозицій, інформувати про наявність товарів на складах компанії.

Інтеграція з обліковою системою

Кожний з додатків інтегрується з центральною обліковою системою BAS. При цьому підтримується:

  • автоматичний обмін даними з центральною базою
  • оффлайн режим роботи під час відсутності інтернету

Можливості мобільної платформи дозволяють розробляти додатки різної функціональної спрямованості.

Мобільний додаток це необхідний інструмент для роботи. Працюйте там де зручно!

Приобретайте в ЭкспрессСофт!Якщо у вас є потреба реалізації мобільних додатків на сучасних мобільних платформах, будемо раді виконати таку розробку для Вас. Звертайтеся до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку або будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.