Автоматизація роботи складу

на базі технологічної платформи «1С:Підприємство 8»

Автоматизація роботи складу – це автоматизація складських операцій і процесів: інвентаризація, прийом і відвантаження товарів. Побудову сучасної ефективної системи управління складом (WMS) складно собі уявити без використання спеціальних прийомів і спеціалізованого обладнання для оптимізації складської логістики.

Цілі автоматизації роботи складу

Якщо ви прагнете до того, щоб:

Збільшити швидкість підготовки товару до відвантаження

Оперативно проводити інвентаризацію

Збільшити швидкість обробки надходжень

Усунути пересортицу, мінімізувати помилки ідентифікації товарів складським персоналом при прийомі, відвантаженні, переміщенні товарів

Організувати збір та накопичення інформації про серійні номери товарів, що проходили через підприємство

Ми пропонуємо ряд додатків, що розширюють функції існуючої на підприємстві облікової системи, в області автоматизації складських операцій

Ці додатки здатні працювати на різних мобільних пристроях (ТЗД (термінали збору даних), планшети, ноутбуки) і тісно інтегрують свій функціонал в існуючі конфігурації 1С:Підприємство, які використовуються на підприємстві для організації та ведення обліку.

Що дає автоматизація складу

Збільшення товарообігу (за допомогою зменшення часу обробки приходів і замовлень на відвантаження)

Підвищення прозорості роботи складу

Зменшення кількості облікових помилок і залежності від людського фактора

Завдання автоматизації складу

Автоматизація роботи складу досягається шляхом вирішення наступних завдань:

Автоматизація складу за допомогою штрих коду

Для автоматизації складських операцій працівник складу використовує простий в зверненні кишеньковий комп’ютер з сенсорним екраном і вбудованим сканером штрих-коду, щоб виконувати основні операції з приймання, відвантаження, переміщення та перевірки наявності товару, а також виконання інших дій, наприклад, таких як інвентаризація складу. Можливий пошук товару як по штрих-коду так і по набору символів (код, назва).

Автоматичний обмін інформацією з офісом

Додаток, що працює на ТЗД, дозволяє автоматично передавати інформацію з кишенькового комп’ютера в офіс по будь-яким доступним засобам комунікації (бездротова мережа, мобільний зв’язок, підключення через кабель і т.д.). Також можлива роздруківка необхідних документів з кишенькового комп’ютера безпосередньо на принтері (без настільного ПК).

Як працює мобільний додаток для складу

Логіка функціонування мобільного додатка порівняно проста. Створювані в обліковій системі складські документи передаються в мобільний пристрій. За допомогою мобільного пристрою складської персонал виконує всі необхідні операції: відбір товару і введення додаткової інформації (кількість, серійні номери і т.п.). Потім фактичні дані передаються назад в облікову систему і автоматично звіряються з обліковими.

Більш докладно про функції і можливості

Переваги пропонованих розробок

Тісна інтеграція з "1С:Підприємство"

Можливість адаптації і розвитку рішень, які поставляються

Порівняльна
дешевизна

Якщо Вас цікавлять

можливості автоматизації обліку на складі з використанням "1С:Підприємство"
або Вам потрібна додаткова інформація

Ми допоможемо знайти відповіді на Ваші запитання або підібрати рішення,
які найбільш повно враховують Вашу специфіку роботи!