info@expresssoft.com.ua
ЕкспресСофт в Facebook

Управління складом и автоматизація складського обліку

Автоматизация склада и складского учета, ведение учета складских операций и процессов / Управління складом / Облік товарів на складі

Автоматизація складу

облік товарів на складі, складська логістика

Управління складом  – це облік товарів на складі и багатьох бізнес процесів складського профільного підприємства. Автоматизація складського обліку – це автоматизація складських операцій і процесів таких як – інвентаризація, прийом, відвантаження товарів, контроль залишків і термінів реалізації та інші.

Ведення обліку складських операцій як правило відбувається в обліковій системі. Наприклад, це може бути “BAS Комплексне управління підприємством” для підприємств малого та середнього бізнесу або “BAS ERP” для великих підприємств різних напрямів діяльності, у тому числі з технічно складним виробництвом.

При цьому спеціальні прийоми, додатки та спеціалізоване обладнання для оптимізації складської логістики суттєво доповнюють облікову систему та розширюють її можливості.

Цілі автоматизації обліку товарів на складі

Цели автоматизации
Збільшити швидкість підготовки товару до відвантаження
Цели автоматизации
Оперативно проводити інвентаризацію
Цели автоматизации
Збільшити швидкість обробки надходжень
Цели автоматизации
Усунути пересортицу, мінімізувати помилки ідентифікації товарів складським персоналом при прийомі, відвантаженні, переміщенні товарів
Цели автоматизации
Організувати збір та накопичення інформації про серійні номери товарів, що проходили через підприємство

Додатки для автоматизації складського обліку

Пропонуємо ряд додатків, що розширюють функції існуючої на підприємстві облікової системи. Ці додатки здатні працювати на різних мобільних пристроях (ТЗД (термінали збору даних), планшети, ноутбуки), і тісно інтегрують свій функціонал в існуючі облікові системи, використовувані на підприємстві щоб автоматизувати облік товарів на складі.

Автоматизація складу досягається шляхом вирішення наступних завдань

Що дає автоматизація складу

Цели автоматизации

Збільшення товарообігу (за допомогою зменшення часу обробки приходів і замовлень на відвантаження)

Цели автоматизации

Підвищення прозорості роботи складу

Цели автоматизации

Зменшення кількості облікових помилок і залежності від людського фактора

Облік товарів на складі - методи автоматизації

Автоматизація складу за допомогою штрих коду

Для автоматизації складських операцій працівник складу використовує простий в зверненні кишеньковий комп’ютер з сенсорним екраном і вбудованим сканером штрих-коду, щоб виконувати основні операції з приймання, відвантаження, переміщення та перевірки наявності товару, а також виконання інших дій, наприклад, таких як інвентаризація складу. Можливий пошук товару як по штрих-коду так і по набору символів (код, назва).

Автоматичний обмін інформацією з офісом

Додаток, що працює на ТЗД, дозволяє автоматично передавати інформацію з кишенькового комп’ютера в офіс по будь-яким доступним засобам комунікації (бездротова мережа, мобільний зв’язок, підключення через кабель і т.д.). Також можлива роздруківка необхідних документів з кишенькового комп’ютера безпосередньо на принтері (без настільного ПК).

Мобільний додаток для виконання складських операцій

Логіка функціонування мобільного додатка порівняно проста. Створювані в обліковій системі складські документи передаються в мобільний пристрій. За допомогою мобільного пристрою складської персонал виконує всі необхідні операції: відбір товару і введення додаткової інформації (кількість, серійні номери і т.п.). Потім фактичні дані передаються назад в облікову систему і автоматично звіряються з обліковими.

Більш докладно про функції і можливості

Переваги автоматизації складу

Цели автоматизации
Тісна інтеграція з обліковими системами
Цели автоматизации
Можливість адаптації і розвитку рішень, які поставляються
Цели автоматизации
Порівняльна
дешевизна

Автоматизація управління складом покращить  якість бізнес-процесів Вашого складу!

для впровадження
пропонованих рішень і для консультацій
Ми допоможемо знайти відповіді на Ваші запитання або підібрати рішення,
які найбільш повно враховують Вашу специфіку роботи!