info@expresssoft.com.ua
ЕкспресСофт в Facebook

Про компанію

ЕкспресСофт

Автоматизація в бізнесі

Понад 15 років на ринку

Основні напрямки наших робіт

Основний напрямок роботи нашої компанії – автоматизація в бізнесі і його процесів, таких як: управління підприємством, регламентований і управлінський облік і звітність, розробка мобільних додатків і програмного забезпечення, а також інші роботи, пов’язані з обслуговуванням інформаційних систем. Більш детально про наші послуги по автоматизації бізнесу читайте в розділах сайту: “Послуги” та “Автоматизація“.

Автоматизация в бизнесе
Автоматизация в бизнесе и его процессов

Наша команда

Послуги автоматизації надає згуртований колектив фахівців, які мають значний досвід впроваджень інформаційних систем, в тому числі і на великих торгових підприємствах. Наші співробітники – це енергійні фахівці, що мають широкий кругозір, володіють досвідом і знаннями не тільки в області інформаційних технологій, але і в суміжних областях: управлінський облік, бухгалтерський облік, оподаткування тощо. Кваліфікація наших співробітників підтверджена відповідними сертифікатами.

Постійний розвиток

Ми не стоїмо на місці – з кожним виконаним проектом поповнюємо свій досвід, з задоволенням розглядаємо пропозиції по автоматизації в найрізноманітнішіх сферах. Намагаємося слідувати в ногу з часом, швидко освоювати передові технології, пропонувати тільки перевірені практикою рішення.

Движение вперед - развитие | ЭкспрессСофт
Бизнес автоматизация - наши преимущества | ЭкспрессСофт

Переваги нашої компанії

Чому автоматизація в бізнесі саме у нас?

Згуртований колектив з досвідчених і сертифікованих фахівців за системою програм "BAS" та інших систем автоматизації

Індивідуальний підхід, врахування всіх вимог і побажань клієнта, відсутність «шаблонних» принципів обслуговування

Якісна підтримка, швидке реагування на звернення клієнтів

Арсенал власних рішень і напрацювань, що дозволяють зробити роботу користувачів зручною і комфортною

Наявність власних консультантів в області фінансового, бухгалтерського і податкового обліку, що дозволяють швидко отримати вичерпну інформацію з усіх спірних облікових питань як в процесі розробки, так і в процесі підтримки і модернізації облікових систем

Наявність арсеналу розробок, що дозволяють автоматизувати основні бізнес-процеси торгових підприємств, такі як оптова торгівля, роздрібна торгівля, мобільна торгівля, складський облік і т.д.

Практичність і зручність впроваджуваних рішень. Значна частина уваги і зусиль при розробці рішень приділяється забезпеченню максимального комфорту при роботі з системою. Особливу важливість представляє для нас думка користувачів. Їх побажання, спільно з широкими можливостями автоматизованих систем, підштовхують нас до постійного поліпшення ергономіки, доступності та інформативності інтерфейсу

Володіння суміжними інформаційними технологіями допомагає нам комплексно підходити до процесу автоматизації. У нашому розпорядженні є модулі сполучення з касовими апаратами, сканерами штрих-кодів, терміналами збору даних, портативними мобільними пристроями. Так само ми маємо досвід побудови модулів взаємодії з обліковими системами, побудованими на інших платформах баз даних (Microsoft SQL Server, Oracle, XML и т.д.)

Платформа для взаємодії з клієнтом

Технологическая платформа для автоматизации в бизнесе
Технології

В якості технологічної платформи автоматизації ми використовуємо систему програм BAS та та інших систем автоматизації

Автоматиазция в бизнесе: наш опыт работы
Досвід

Практичні знання, що накопичуються від проекту до проекту

Инструменты для автоматизации в бизнесе | ЭкспрессСофт
Інструменти

Власні розробки, створені в процесі вирішення завдань автоматизації, та типові конфігурації BAS

Качество | ЭкспрессСофт
Якість

Бажання робити свою роботу так, щоб отримувати задоволення від досягнутих результатів

Ответственность | ЭкспрессСофт
Відповідальність

Готовність бути однією з причин змін, що супроводжуються автоматизацією, в компанії клієнта. Ця впевненість ґрунтується на знанні предметної області, практичному досвіді автоматизації і хорошому володінні інструментами технологічної платформи

Удовлетворенность | ЭкспрессСофт
Задоволеність

Результат, який нехай трохи, але перевищує очікування сторін, задіяних у процесі. Результат, який викликає відчуття гармонійності і завершеності зробленого!

Якщо Вам необхідна автоматизація в бізнесі

Будемо раді вам допомогти!