info@expresssoft.com.ua
ЭкспрессСофт в Facebook

Системи електронного документообігу в Україні – приклади СЕД систем

Cистема електронного документообігу в Україні - СЕД или СЕДО системи

Що таке система електронного документообігу

Система Електронного Документообігу (СЕД ) – це автоматизована багатокористувальницька система (комп’ютерна програма), впроваджена на підприємстві, що дозволяє організувати спільну роботу співробітників з різними електронними документами. Впровадження електронного документообігу (ЕДО) дозволить створити єдине сховище даних, систематизувати, прискорити і впорядкувати діловодство компанії.

Види електронного документообігу та СЕД систем

Залежно від цілей і завдань, розрізняють внутрішній і зовнішній документообіг. Електронний документообіг всередині організації дозволяє обмінюватися документами тільки в межах структурних підрозділів компанії. Зовнішній документообіг – це обмін вхідною та вихідною документацією з контрагентами (клієнтами, контролюючими органами).

Окремо хотілося б відзначити такий вид СЕД, як ECM система. ECM (Enterprise Content Management) – більш ємне поняття, ніж просто система електронного документообігу. Це цілий комплекс програм для управління всім корпоративним контентом компанії, діловими процесами і спільною роботою співробітників. СЕД класу ECM вирішує найширший спектр завдань в області автоматизації документообігу, включаючи забезпечення введення електронних документів (сканування), оцифровки (розпізнавання), безпеки зберігання та інших операцій з документами.

Переваги системи електронного документообігу

Прозорість
всіх етапів
діяльності
компанії

Кожен документ, завдання або процес фіксуються в системі електронного документообігу, супроводжуються обліково-реєстраційною інформацією, яка спрощує контроль термінів виконання, моніторинг, аналітику, планування

Скорочення
часу на
операції
з документами

Керівник і співробітники підприємства набагато швидше справляються з такими повсякденними діями над документами, як створення, пошук, узгодження, затвердження, відправка, перевірка та ін.

Зручність
роботи з електронними документами

У СЕД передбачені - розмежування прав доступу, автоматичне завантаження з каталогу, повний цикл договірного обліку, сканування, розпізнавання для повнотекстового пошуку, використання шаблонів, редагування і контроль версій

Підвищення відповідальності працівників підприємства

Завдяки системі повідомлень у системі, співробітники просто не зможуть забути про будь-яке завдання, а облік робочого часу і трудовитрат дозволить керівному складу ефективніше планувати розподіл завдань між працівниками

Поліпшення
якості обслуговування клієнтів

Рух електронних документопотоков відбувається значно швидше і чіткіше, ніж в оффлайн режимі, а значить звільняє час для більш уважного ставлення до кожного клієнта і прояви індивідуального підходу

Щоб зрозуміти прикладну користь тієї чи іншої системи електронного документообігу, пропонуємо Вам ознайомитися з декількома варіантами інформаційних систем, які прекрасно справляються із завданням автоматизації ЕДО будь-якого підприємства.

Системи електронного документообігу в Україні – приклади СЕД систем

Внутрішній електронний документообіг

“BAS Документообіг КОРП”  – система електронного документообігу ECM класу лінійки програмних продуктів BAS, яка дозволяє організувати внутрішній електронний документообіг на підприємствах України.

Серед ключових можливостей системи можна виділити наступні:

 • Робота з договірними документами
 • Управління документами
 • Ефективне управління процесами
 • Звичний і функціональний поштовий клієнт
 • Облік і планування робочого часу
 • Проектний облік і контроль виконання
 • Інструменти для спільної роботи
 • Інтеграція з будь-якими рішеннями
 • Доступ з різних пристроїв

Більш детально про всі функції системи
BAS Документообіг КОРП читайте на відповідній сторінці

перейти на страницу

Електронний документообіг між організаціями

FLyDoc  – програма, що дозволяє організувати електронний обмін документами безпосередньо з вашої облікової системи. Програмний модуль інтегрується безпосередньо в програми для автоматизації бізнесу лінійок BAS і 1С:Підприємство і дозволяє використовувати облікову систему підприємства як повноцінну систему електронного документообігу.

Для прискорення і спрощення етапу інтеграції існують спільні рішення BAS з уже попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc. Серед них такі програми як:

 • BAS Бухгалтерія ПРОФ
 • BAS Бухгалтерія КОРП
 • BAS Малий бізнес
 • BAS Управління торгівлею
 • BAS Комплексне управління підприємством

Про спільні програми BAS + FlyDoc дивіться детальніше на сторінці ➦.

Більш детально про всі функції сервісу Flydoc
читайте на відповідній сторінці

перейти на страницу

Керуйте інформацією на всіх стадіях її існування!

ДЛЯ ПРИДБАННЯ програм

А також для консультації з питань функціоналу або впровадження СЕД систем

Відповімо на всі Ваші запитання!

Замовити дзвінок
Наші контакти:
044 502-02-74 info@expresssoft.com.ua

Замовити дзвінок!

Подпишитесь на Новости нашего сайта

Ваш Email-адрес:
Я даю согласие на обработку персональных данных