info@expresssoft.com.ua
ЭкспрессСофт в Facebook

Акція: “BAS Документообіг КОРП” зі знижкою 30%

Програма електронного документообігу

Акція: знижка 30%
"BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів"
Business automation software for document management. CORP
(special package for corporate users)

за спеціальною ціною  42 000 грн.

Програма BAS Документообіг КОРП - автоматизація електронного документообігу на підприємстві / управление корпоративным контентом

Програма електронного документообігу “BAS Документообіг КОРП”, яка випущена в червні 2018 року, містить широкий набір можливостей для управління бізнес-процесами і спільною роботою співробітників. Впровадження системи дозволяє зробити управління корпоративним контентом на Вашому підприємстві економічно вигідним за рахунок зниження матеріальних витрат на підготовку і узгодження як внутрішніх документів, так і документів з постачальниками, підрядниками або покупцями.

В умовах кризи, викликаної пандемією коронавируса, можливість організації віддаленої роботи співробітників стала особливо актуальною задачею багатьох компаній. Найбільшу потребу в віддаленій роботі з документами відчувають корпоративні користувачі з розгалуженою управлінської структурою, які вже використовують програми для автоматизації бізнесу для корпоративного ринку.

Саме для таких користувачів надходить у продаж спеціальна поставка програмного продукту “BAS Документообіг КОРП” зі знижкою 30% від роздрібної вартості повного продукту.

Переваги останньої версії

Організація і контроль віддаленої роботи користувачів - облік робочих, що працюють вдома, облік простоїв, звітність по віддаленій роботі
Збереження звичної спільної роботи над документами - наказами, договорами, заявками та т.п., включаючи погодження та затвердження

Умови проведення акції

З 21.04.2021 р. у продажу продукт: “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для Користувачів корпоративних продуктів”. Програмний продукт можна придбати до кінця грудня 2022 року (31.12.2022) в електронному вигляді.

У комплект поставки входять повноцінна конфігурація “BAS Документообіг КОРП” з усіма необхідними дистрибутивами, документацією, набором пінкодів, реєстраційною анкетою і користувацькою угодою.

Роздрібна ціна програмного продукту “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для Користувачів корпоративних продуктів” – 42 000 грн. без ПДВ (замість звичайної вартості 62 700 за “BAS Документообіг КОРП”).

Можливість придбати продукт “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для Користувачів корпоративних продуктів” мають зареєстровані користувачі програмних продуктів:

 • “BAS ERP”
 • “BAS АГРО. ERP”
 • “BAS Будівництво. ERP”
 • “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом”
 • “BAS Управління холдингом”
 • “BAS Комплексне управління підприємством”
 • “BAS Бухгалтерія КОРП”
 • Продукт “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” можна придбати разом з клієнтськими і серверними ліцензіями, однак знижка в 30% на додаткові серверні і клієнтські ліцензії не поширюється.
 • Даний продукт не можна придбати на умовах апгрейду.
 • До складу програмного продукту “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” не входить договір на пільговий супровід.

Детальний опис функціональних можливостей конфігурації "BAS Документообіг КОРП"

перейти на сторінку

Програма електронного документообігу “BAS Документообіг КОРП” тісно інтегрується з системами “BAS ERP”, “BAS Комплексне управління підприємством” та іншими конфігураціями, що дозволяє впровадити електронний документообіг на будь-якому підприємстві швидко і з мінімальними витратами. А такі функції як спільна дистанційна робота з документами та дистанційне керування корпоративним контентом заповнять недоліки вимушеної ізоляції в умовах кризи.

Замовити продукт

"BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів"
Вы можете у нас!

Відповімо на всі Ваші запитання!

Замовити дзвінок
Наші контакти:
044 502-02-74 info@expresssoft.com.ua

Замовити дзвінок!

Заказ продукта

  Щоб замовити програмний продукт
  "BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів"
  Надішліть нам заявку! Ми обов'язково відповімо Вам!