BAS + FlyDoc - Спільні програми із попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc

BAS + FlyDoc - Спільні програми із попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc

Багатофункціональність, як властивість універсального продукту, часто стає визначальним фактором у виборі того чи іншого рішення. Особливо, якщо мова йде про систему автоматизації для бізнесу.

Сервіс електронного документообігу FlyDoc дозволяє проводити обмін електронними документами між організаціями безпосередньо в обліковій системі підприємства. При цьому не потрібно окремих програм, все стадії роботи з документами здійснюються в єдиній корпоративній системі автоматизації. Більш докладно про функціонал сервісу Флайдок – читайте на нашій сторінці ➦.

Проте для інтегрування програмного коду модуля FlyDoc в програми автоматизації бізнесу необхідна технічна допомога кваліфікованих фахівців зі знанням принципів конфігурації.

Щоб прискорити і полегшити етап інтеграції, пропонуємо користувачам перейти на спільні рішення BAS з уже попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc.

З 29.09.2020 року, зареєстровані користувачі програм для автоматизації бізнесу:

які мають діючий договір ІТС, можуть оновити власні програми на спільні рішення з попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc. Список конфігурацій планується розширювати в подальшому.

Перехід з типових продуктів BAS на спільні програми BAS + FlyDoc

Перехід до типової програми BAS на спільну програму BAS + FlyDoc здійснюється оновленням дистрибутивом переходу. При цьому всі дані користувача без змін зберігаються в базі даних. Для виконання переходу Ви можете звернутися в нашу компанію, а також провести його самостійно за допомогою інструкцій на сайті https://its.bas-soft.eu розділу “Користувачам сервісів ІТС”.

Звертаємо увагу, що зворотний перехід з спільної програми BAS + FlyDoc на типову BAS автоматично здійснити буде неможливо (або з втратою збережених юридично значущих документів). Таким чином, користувач повинен відразу вибрати, яку конфігурацію він буде використовувати – типову BAS або спільну BAS + FlyDoc.

Оновлення спільних програм BAS + FlyDoc будуть випускатися протягом 1-2 робочих днів після випуску оновлення відповідної типової програми BAS. Всі додаткові зовнішні регламентовані звіти, обробки, форми і т.д., що виходять між оновленнями, будуть доступні відразу після виходу.

За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/700

Придбати в ЕкспресСофт!Для виконання переходу на спільний продукт BAS + FlyDoc, а також за додатковими питаннями звертайтеся до нас, використовуючи форму зворотного зв’язку , а також будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.