info@expresssoft.com.ua
ЭкспрессСофт в Facebook

IT технології для ведення агробізнесу в Україні

Ведення агробізнесу в Україні - IT технології, агробізнес сьогодні, АГРО

Особливості програмного забезпечення для сільського господарства

Агробізнес сьогодні все більше роботизує у всіх галузях агросфери. У тому числі, ведення агробізнесу в Україні поступово вдосконалюється за рахунок впровадження розумних технологій, зокрема інформаційних систем автоматизації. Однак галузева специфіка сільського господарства передбачає наявність багатьох унікальних бізнес-процесів, характерних для підприємств агропромислового комплексу.

Щоб не витрачати час і матеріальні ресурси на доопрацювання типових систем автоматизації, для ведення агробізнесу в Україні  ми рекомендуємо використовувати спеціалізоване програмне забезпечення для сільського господарства.

Залежно від масштабу і спрямованості агропідприємства, існують різні комп’ютерні програми для сільського господарства. Пропонуємо Вам ознайомитися з декількома варіантами інформаційних систем лінійки BAS, які прекрасно справляються з завданнями автоматизації тих чи інших бізнес процесів в агробізнесі.

Комп'ютерні програми для ведення агробізнесу в Україні

Готові технологічні рішення

Для середніх і великих сільськогосподарських підприємств

“BAS АГРО. ERP” – це комплексна інформаційна система erp-класу, що дозволяє автоматизувати управління діяльністю середніх і великих сільськогосподарських підприємств різних організаційно-правових форм. Рішення підходить для агрохолдингів з рослинництвом, агропромислових виробництв, великих зернових трейдерів.

Програма дозволяє повністю автоматизувати облік сільськогосподарської продукції, в тому числі облік біологічних активів. ERP-клас системи дозволяє врахувати всі бізнес-процеси і вимоги автоматизації, які вимагає агробізнес сьогодні.

Це можуть бути будь-які завдання, що стоять перед фінансовою службою сільськогосподарського підприємства, включаючи регламентований бухгалтерський і податковий облік. Також це можуть бути завдання управлінського обліку, бюджетування, планування з подальшим моніторингом та аналізом діяльності агропідприємства. В системі автоматизовано розрахунок заробітної плати, управління персоналом, складом і запасами сільськогосподарської продукції та інші завдання.

Програма розроблена на базі продукту “BAS ERP” і володіє всіма його функціями. При цьому має додатковий функціонал, що враховує галузеву специфіку сільського господарства в Україні.

Більш детальну інформацію про переваги і функції системи BAS АГРО. ERP
читайте на відповідній сторінці

перейти на сторінку

Для автоматизації бухгалтерського обліку на аграрних підприємствах

“BAS АГРО. Бухгалтерія” – оптимальне рішення для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в сільському господарстві. Система може використовуватися на сільськогосподарських підприємствах, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

За рахунок галузевої спеціалізації, програму можна швидко і ефективно впровадити в бізнес-процеси сільськогосподарської компанії без додаткових витрат на переробку або доробку спеціальними функціями.

Рішення розроблено на базі універсального рішення “BAS Бухгалтерія”, містить весь його функціонал, але при цьому також володіє специфічними функціями для ведення кількісно-якісного та бухгалтерського обліку на сільгосппідприємствах України.

Більш детальну інформацію про переваги і функції системи BAS АГРО. Бухгалтерія
читайте на відповідній сторінці

перейти на сторінку

Для автоматизації бухобліку на підприємствах зернової та мукомельної галузі

На відміну від попереднього рішення, “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина и комбікормового заводу” – ще більш вузько спеціалізоване рішення. Програма дозволяє автоматизувати бухгалтерський і податковий облік агропідприємств зернової та борошномельної галузі, зокрема – елеваторів, млинів, комбікормових заводів, комбінатів хлібопродуктів.

Рішення розроблено на базі універсального рішення “BAS Бухгалтерія”, містить весь його функціонал, але при цьому також володіє специфічними функціями для ведення кількісно-якісного та бухгалтерського обліку на сільгосппідприємствах України.

Система дозволяє автоматизувати такі галузеві завдання, як кількісно-якісний облік зерна, автоматизація вагової і роботи лабораторії, управління відносинами з власниками зерна, облік процесів виробництва і переробки.

Більш детальну інформацію про переваги і функції системи
“BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина и комбікормового заводу” читайте на відповідній сторінці

перейти на сторінку

Впроваджуючи перераховані вище системи автоматизації, агробізнес сьогодні набуває значні переваги в порівнянні зі вчорашнім днем. Сучасні реалії такі, що людина, розвиваючи в собі аналітичний підхід і використовуючи автоматизовані системи, більше стає управлінцем, ніж рутинним виконавцем. І це – прогрес!

Обирайте програмне забезпечення для сільського господарства, яке відповідає завданням Вашої компанії!

ДЛЯ ПРИДБАННЯ програм

А також для консультації з питань функціоналу або впровадження систем

Відповімо на всі Ваші запитання!

Замовити дзвінок
Наші контакти:
044 502-02-74 info@expresssoft.com.ua

Замовити дзвінок!