Управление небольшой фирмой (УНФ)

С 24.06.2020 г. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію “Управління невеликою фірмою для України” (версії ПРОФ).

Технічна підтримка конфігурації “Управління невеликою фірмою для України” припиняється після закінчення здачі регламентованої звітності 2020 року (орієнтовно з березня 2021).

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, що включають “Управління невеликою фірмою для України” версії ПРОФ, будуть доступні для завантаження до 31.07.2020 р. Починаючи з 01.08.2020 р. завантажити електронну поставку зазначеного продукту на Порталі ІТС буде неможливо.

Більш сучасним аналогом конфігурації “Управління невеликою фірмою для України” стало рішення “BAS Малий бізнес” в складі продуктів: BAS Малий бізнес. ПРОФ та BAS Малий бізнес. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Управління невеликою фірмою для України”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Малий бізнес” на умовах апгрейда.

Перехід на умовах апгрейда

Придбати програму “BAS Малий бізнес. ПРОФ” на умовах апгрейда (окремо або разом з клієнтськими або серверними ліцензіями) можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • Всі версії Торгівля і склад 7.7
  • Торгівля для приватних підприємців України
  • Технологічна поставка
  • Управління невеликою фірмою для України. Базова версія

Придбати програму “BAS Малий бізнес. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейда (окремо або разом з клієнтськими або серверними ліцензіями) можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • Всі версії Торгівля і склад 7.7
  • Торгівля для приватних підприємців України
  • Технологічна поставка
  • Управління невеликою фірмою для України. Базова версія
  • Управління невеликою фірмою для України
  • Business Automation Software for small company. PROF

Пільговий апгрейд

Зареєстровані користувачі продукту “Управління невеликою фірмою для України”, а також які мають чинний договір ІТС, можуть отримати продукт “BAS Малий бізнес. ПРОФ” на умовах пільгового апгрейда за фіксованою ціною 300 грн.

Зареєстровані користувачі продукту “Управління невеликою фірмою для України. Комплект на 5 користувачів”, а також які мають чинний договір ІТС, можуть отримати продукт “BAS Малий бізнес. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів” на умовах пільгового апгрейда за фіксованою ціною 300 грн.

Пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень по термінах пільгового апгрейда немає.

Перехід на прикладне рішення “BAS Малий бізнес” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Управління невеликою фірмою для України”, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/683

Купить в ЭкпрессСофт!Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку , а також будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.