Спілка автоматизаторів бізнесу повідомляє про припинення підтримки редакції 1.2 “Бухгалтерії для України” з травня 2019 року

У жовтні 2016 року була випущена нова редакція 2.0 програми “Бухгалтерія для України”, яка є розвитком редакції 1.2, розроблена на сучасному інтерфейсі “Таксі” та містить низку нововведень практично у всіх підсистемах обліку. Одночасно з випуском нової редакції 2.0 було оголошено про плани підтримки (платної і безкоштовної) попередньої редакції 1.2.

Згідно статистиці використання сервісу платної підтримки редакції 1.2 програми “Бухгалтерія для України” показала, що кількість користувачів цієї редакції досить мала і з кожним місяцем вона зменшується. Тому Спілка автоматизаторів бізнесу заздалегідь інформує користувачів та партнерів про припинення підтримки (платної і безкоштовної) редакції 1.2 програми “Бухгалтерія для України” після закінчення здачі звітності за 2018 рік (з травня 2019 року).

При цьому, САБ наполегливо рекомендує користувачам, які ще працюють в редакції 1.2 програми “Бухгалтерія для України”, перейти на редакцію 2.0 даної програми.

Перехід з редакції 1.2 програми “Бухгалтерія для України” на редакцію 2.0

Всі користувачі програми “Бухгалтерія для України” можуть перейти на нову редакцію 2.0 в рамках поточної технічної підтримки:

  • користувачі ПРОФ версії – за наявності діючого договору ІТС;
  • користувачі Базовою версії – безкоштовно.

Перехід на актуальну версію програми редакції 2.0 здійснюється оновленням актуальної версії програми редакції 1.2, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (документи інформаційної бази, введені під час роботи на редакції 1.2, та їх проводки після оновлення зберігаються і доступні для перегляду, формування звітів та коригування). Користувачам, у яких встановлена старіша версія програми редакції 1.2, необхідно попередньо виконати оновлення конфігурації до актуальної версії (активувавши сервіс платної підтримки редакції 1.2).

Про переваги редакції 2.0 програми “Бухгалтерія для України” над редакцією 1.2 читайте на сторінці “Бухгалтерія 8 для України”.

Замовити перехід на актуальну версію програми “Бухгалтерія для України” редакції 2.0 можна, звернувшись до нас за телефоном, або скориставшись формою зворотнього зв’язку.