Автоматизація бухгалтерського обліку/Автоматизация бухгалтерского учета

Початок продажів рішення для автоматизації бухгалтерського обліку – “BAS Бухгалтерія” версії ПРОФ

Лінійка програм для автоматизації бізнес-процесів під торговою маркою BAS (Business Automation Software) поповнилася черговим інноваційним і важливим рішенням. На порядку денному – автоматизація бухгалтерського обліку.

Спілка автоматизаторів бізнесу повідомляє про початок продажів прикладного рішення “BAS Бухгалтерія” версії ПРОФ, яке є професійним інструментом бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки і реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов’язкової регламентованої звітності.

Ось лише деякі ключові особливості програми “BAS Бухгалтерія”, яка є розвитком популярного рішення “Бухгалтерія для України”:

  • зрозумілий облік відповідно до законодавства та потреб бізнесу
  • економія часу при проведенні розрахунків з контрагентами
  • оформлення документів і господарських операцій
  • реєстрація податкових документів
  • ефективна підтримка користувачів у поєднанні з високим комфортом роботи

Всі права на програмний продукт “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” належать компанії “NetHelp” (Польща).

З 06.08.2019 р. в продажі продукти:

НайменуванняРоздрібна ціна, грн. без ПДВ
BAS Бухгалтерія. ПРОФ6 690
BAS Бухгалтерія. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів12 900

Програма “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” є першою в лінійці програмних продуктів “BAS Бухгалтерія”. Версії для одного користувача (Базова) і з розширеними можливостями обліку (КОРП) планується випустити протягом осені 2019 року.

На правах членства у Всеукраїнській громадській організації “Спілка автоматізаторів бізнесу” (САБ), ми пропонуємо Вам придбати у нас ці нові програмні продукти. Для користувачів “Бухгалтерія 8 для України” та інших нижче перелічених програм можливий перехід на умовах стандартного і пільгового апгрейда.

Перехід на продукти “BAS бухгалтерія”

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати продукти “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” и “BAS Бухгалтерія. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейда (окремо або разом з клієнтськими або серверними ліцензіями) можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • всі версії Платіжні документи 7.7
  • всі версії 1С:Бухгалтерія 7.7
  • Бухгалтерія 8 для України OEM
  • Бухгалтерія 8 для України. Базова версія
  • та інші (повний список уточнюйте у нас)

Вартість апгрейда обчислюється за формулою:

“Сумарна вартість придбаних програмних продуктів” минус “вартість переданого на апгрейд продукту” плюс 27 грн.,
але не менше половини вартості набору продуктів.

Пільговий перехід

Для користувачів основних поставок, які включають конфігурацію “Бухгалтерія для України” і які мають діючий договір ІТС, можливий Пільговий апгрейд на продукти “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” і “BAS Бухгалтерія. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів”. Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейда немає. За деталями звертайтеся до нас!

Також деякі користувачі можуть безкоштовно отримати продукт “BAS Бухгалтерія. ПРОФ (комплект для пільгового переходу)” (за деталями також звертайтеся до нас). Безкоштовне отримання можливе до 31.12.2020 р. З 01.01.2021 року продукт “BAS Бухгалтерія. ПРОФ (комплект для пільгового переходу) знімається з продажу і далі зробити перехід на “BAS Бухгалтерія. ПРОФ ” буде можливо, виконавши апгрейд за стандартними правилами. Звертаємо увагу, що до складу продукту “BAS Бухгалтерія. ПРОФ (комплект для пільгового переходу) не включено пільговий супровід. Сервісний супровід даного продукту здійснюється за наявності діючого договору ІТС.

Перехід на прикладне рішення “BAS Бухгалтерія” версії ПРОФ здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Бухгалтерія для України” редакції 1.2 або 2.0, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Підтримка рішення “Бухгалтерія для України”

Програмні продукти на основі прикладного рішення “Бухгалтерія для України”, редакції 2.0 залишаються в продажу. У редакція 2.0 конфігурації “Бухгалтерія для України” будуть підтримуватися зміни в поточному законодавстві, проте її розвиток не планується. Технічну підтримку редакції 2.0 конфігурації “Бухгалтерія для України” планується здійснювати до кінця здачі регламентованої звітності за 2020 рік (орієнтовно до кінця квітня 2021 року). Інформація про фактичне припинення технічної підтримки редакції 2.0 конфігурації “Бухгалтерія для України” буде доведена у відповідний час.

Более подробно о порядке продажи, особенностях электронных
поставок этих программных продуктов – читайте на
http://www.unionba.com.ua/news/604/

 

 

Приобретайте в ЭкспрессСофт!Для виконання апгрейда (платного або безкоштовного) або безоплатного отримання продуктів, які включають прикладне рішення “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” звертайтеся до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку або будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.