Бухгалтерія для України

Нове у версії (2.0.23.1) конфігурації Бухгалтерія для України 2.0

Податковий облік

 • Амортизація основних засобів та нематеріальних активів виробничим методом
   
  Відповідно до Закону України №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», реалізовано амортизація ОЗ і НМА виробничим методом в податковому обліку.

Регламентована звітність

 • Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю
   
  Відповідно до наказу Мінсоцполітики від 27.08.2020 р. №591 реалізовано нову форму звіту “Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю”.
   
 • Фінансова звітність
   
  Відповідно до наказу Мінфіну № 588 від 29.09.2020 реалізовані зміни фінансових звітів.

Припинення підтримки конфігурації “Бухгалтерія для України”

Звертаємо увагу, що 5 березня 2021 року (здача річної звітності) припиняється підтримка конфігурації “Бухгалтерія для України” редакції 2.0. При цьому зміни в законодавстві, які відбудуться з початку 2021 року в цій конфігурації реалізовані вже не будуть.

У зв’язку з цим, облік з 2021 року рекомендуємо починати вести в новій аналогічної конфігурації “BAS Бухгалтерія”. Відмінності в інтерфейсах конфігурацій 1С:Підприємство і BAS мінімальні. Але з початку 2021 року, коли доопрацювання будуть тільки в продуктах BAS, число відмінностей буде збільшуватися.

Про перехід з конфігурації “Бухгалтерія для України” на “BAS Бухгалтерия”
читайте докладніше на сторінці ➦
обновления 1С:Бухгалтерія для УкраїниЗ усіх додаткових питань звертайтеся до нас, використовуючи форму зворотного зв’язку або будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.