Снятие с продажи продуктов 1С

Бухгалтерский учет в сельском хозяйстве / облік в сільському господарстві

З 16.01.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”.

Технічна підтримка конфігурації “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” здійснюється до закінчення здачі звітності за 2-й квартал 2021 року (до 31.07.2021 р.).

Більш сучасним аналогом конфігурації “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” стало рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія” в складі продуктів: “BAS АГРО. Бухгалтерія” та “BAS АГРО. Бухгалтерія. Комплект на 5 користувачів”.

галочкаBAS АГРО.
Бухгалтерія

Business Automation Software for AGRO. Accounting
11 700 грн.

галочкаBAS АГРО. Бухгалтерія
Комплект на 5 користувачів

Business Automation Software for AGRO. Accounting. Kit for 5 users
20 100 грн.

Нові рішення лінійки BAS містять готовый комплект бухгалтерських інструментів, що дозволяють автоматизувати податкову та регламентовану звітність, а також облік операцій, пов’язаних зі специфікою сільськогосподарської галузі – виробництвом і переробкою сільськогосподарської продукції в тваринництві, рослинництві та птахівництві.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”, можуть перейти на програмний продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія” на умовах апгрейда.

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • “BAS Бухгалтерія” версій Базова та ПРОФ
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • “BAS Бухгалтерія” версій Базова та ПРОФ
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”
  • “BAS АГРО. Бухгалтерія”

Пільговий апгрейд

При наявності діючого договору ІТС, придбати продукти “BAS АГРО. Бухгалтерія” і “BAS АГРО. Бухгалтерія. Комплект на 5 Користувачів” на умовах апгрейда по фіксованій ціні 300 грн. можуть зареєстровані користувачі аналогічних систем з лінійки 1С:Підприємство (“Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” і “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” в комплекті на 5 Користувачів відповідно).

Пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмеження за термінами пільгового апгрейда немає.

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, що містять конфігурацію “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”, на “BAS АГРО. Бухгалтерія”, передбачений апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “BAS АГРО. Бухгалтерія” на таку ж кількість робочих місць за фіксованою ціною 1320 грн.

За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/728

 

Всі аналоги 1С:Підприємство від BAS ➦

 

Купить в ЕкспресСофт!Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку , а також будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.