Зовнішній електронний документообіг між організаціями

Сучасні електронні технології прогресують з кожним днем. Завдяки їм став можливим перехід від обміну документами в його первинному, паперовому вигляді – до електронного. Найголовнішою перевагою цього переходу є скорочення тимчасових витрат на обробку, завірення і транспортування документів між співпрацюючими компаніями. Від декількох днів до декількох секунд! Електронний обмін документами значно підвищує ефективність і точність будь-якого обліку на підприємстві! Малюнок нижче наочно демонструє це:

 

Електронний обмін документами - електронний документообіг між організаціями

Що таке електронний документообіг?

Електронний документообіг (ЕДО) или Electronic Data Interchange (EDI) – це спосіб організації роботи з документами, при якому основна маса документів використовується в електронному вигляді і зберігається централізовано. По суті це серія стандартних угод по передачі структурованої цифрової інформації між комп’ютерними системами бізнес партнерів за певними технічними правилами і принципами, закладеними в спеціальному програмному забезпеченні – СЕД.

Система електронного документообігу (СЕД) – це комп’ютерна програма (програмне забезпечення, система), яка дозволяє організувати роботу з електронними документами (створення, зміна, пошук), а також взаємодію між співробітниками (передачу документів, видачу завдань, відправлення повідомлень і т.п.).

Розрізняють внутрішній і зовнішній електронний документообіг. Для організації внутрішнього електронного документообігу існує відмінне рішення лінійки BAS. Але в даній статті нам цікавий саме зовнішній електронний документообіг. Тобто автоматизація всіх вхідних і вихідних документів компанії (рахунок-фактури, накладні і т.д.) для обміну з зовнішніми організаціями – клієнтами, партнерами, контрагентами, податковими органами.

EDI провайдер (Україна)

На даний момент вже існує багато діючих cистем по автоматизації документообігу. Постає питання вибору так званого провайдера ЕДО, який би надав засіб інтеграції якогось модуля до вашої облікової системі і забезпечив інфраструктуру, необхідну для обробки електронних документів. Який же вибрати EDI провайдер?

Наші пропозиції

 

Інтеграція з сервісом ЕДО M.E.Doc

Обмін електронними документами з контролюючими органами - edi провайдер Украина логотип ЕДО Медок
Система M.E.Doc призначена для електронного документообігу з контролюючими органами (подача електронної звітності, реєстрація податкових накладних в електронному вигляді) та з контрагентами або партнерами (обмін податковими накладними, рахунками, актами виконаних робіт, договорами та іншими юридично значимими документами).

Переваги ЕДО M.E.Doc:

 • Популярність
  Більшість підприємств України вже впровадили електронний документообіг – програмою «M.E.Doc», а сертифікатами електронного цифрового підпису (ЕЦП) успішно і ефективно користуються бухгалтери і керівники.
 • Використання сертифікатів ЕЦП, отриманих в акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК)
 • Доступність
 • Наявність широко використовуваних программ: FREDO Звіт, M.E.Doc, СОТА
Інтеграція з СЕД Сomarch

Обмін електронними документами між контрагентами - edi провайдер Украина - Comarch
Comarch EDI – це гнучка, масштабована платформа, яка може бути пристосована до індивідуальних вимог будь-якої компанії.

Переваги COMARCH EDI:

 • Забезпечує В2В-комунікацію з великими торговельними мережами
 • Використовується 100 000 користувачами по всьому світу
 • Підключення до більш ніж 600 комерційним мережам в багатьох країнах
 • Управління ланцюжками поставок: ефективна комунікація з логістичними операторами, гарантія швидкої і безпечної передачі інформації і доступ до актуальних статусам логістичних операцій
 • Фінансування ланцюжка поставок – інтеграція з банками дає можливість повного обслуговування рахунку-фактури і можливість послуги фінансування рахунок-фактур
 • Гарантія цілісності даних на протязі всього процесу співпраці з партнером (Purchase-to-Pay/Order-to-Cash)
 • Ергономічний веб-додаток Comarch EDI e-Market
 • Допомога у процесах підключення партнерів і підтримки проектів (Service Desk)

Електронний обмін документами безпосередньо з вашої облікової системи

Флайдок-модуль - электронный обмен документами из BAS (внешний электронный документооборот между организациями)
В якості впроваджуваного модуля або сервісу ми пропонуємо наступний продукт – Flydoc. Це додаткова підсистема програм автоматизації BAS, щоб організувати електронний обмін документами безпосередньо з вашої облікової системи. Більш докладно про можливості та переваги цього модуля можна ознайомитися на сторінці ➦.

2 в 1: спільні рішення BAS з уже попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc

Інші програми для електронного обміну документами

Система электронного документооборота в Украине

Повний огляд всім систем електронного документообігу➦,
що дозволяють автоматизувати електронний обмін документами між контрагентами або всередині організації

Купити в ЭкпрессСофт!Якщо Ви сумніваєтеся, яке рішення Вам підійде, який EDI провайдер вибрати, ми завжди готові відповісти на Ваші питання і проконсультувати. Звертайтеся до нас, використовуючи форму зворотного зв’язку або будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.