Електронний документообіг
Сучасні електронні технології прогресують з кожним днем. Завдяки їм став можливим перехід від обміну документами в його первинному, паперовому вигляді – до електронного. Найголовнішою перевагою цього переходу є скорочення витрат часу на обробку, завірення і транспортування документів між співпрацюючими компаніями. Малюнок нижче наочно демонструє цей момент:

 

Електронний і паперовий обмін документами

Електронний документообіг (ЕДО) или Electronic Data Interchange (EDI) – це спосіб організації роботи з документами, при якому основна маса документів використовується в електронному вигляді і зберігається централізовано. По суті це серія стандартних угод по передачі структурованої цифрової інформації між комп’ютерними системами бізнес партнерів за певними технічними правилами і принципами, закладеними в спеціальному програмному забезпеченні – СЕД.

Система електронного документообігу (СЕД) – це комп’ютерна програма (програмне забезпечення, система), яка дозволяє організувати роботу з електронними документами (створення, зміна, пошук), а також взаємодію між співробітниками (передачу документів, видачу завдань, відправлення повідомлень і т.п.).

На даний момент вже існує багато діючих систем по автоматизації документообігу. Постає питання вибору так званого провайдера ЕДО, який би надав засіб інтеграції якогось модуля до вашої облікової системі і забезпечив інфраструктуру, необхідну для обробки електронних документів.

Ми пропонуємо вам два рішення:

Інтеграція з сервісом ЕДО M.E.Doc

логотип модуль ЕДО Медок
Система M.E.Doc призначена для електронного документообігу з контролюючими органами (подача електронної звітності, реєстрація податкових накладних в електронному вигляді) та з контрагентами або партнерами (обмін податковими накладними, рахунками, актами виконаних робіт, договорами та іншими юридично значимими документами). У програмі «М.Е.Dоc» можна використовувати сертифікати ЕЦП, отримані в акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК). Широко використовується для подачі бухгалтерської звітності на Україні.

Переваги ЕДО M.E.Doc:

 • Популярність
  Більшість підприємств України вже впровадили електронний документообіг – програмою «M.E.Doc», а сертифікатами електронного цифрового підпису (ЕЦП) успішно і ефективно користуються бухгалтери і керівники.
 • Доступність
 • Наявність широко використовуваних программ: FREDO Звіт, M.E.Doc, СОТА
Інтеграція з СЕД Сomarch

Платформа електронної комунікації Comarch EDI
Comarch EDI – це гнучка, масштабована платформа, яка може бути пристосована до індивідуальних вимог будь-якої компанії.

Переваги COMARCH EDI:

 • Забезпечує В2В-комунікацію з великими торговельними мережами
 • Використовується 100 000 користувачами по всьому світу
 • Підключення до більш ніж 600 комерційним мережам в багатьох країнах
 • Управління ланцюжками поставок: ефективна комунікація з логістичними операторами, гарантія швидкої і безпечної передачі інформації і доступ до актуальних статусам логістичних операцій
 • Фінансування ланцюжка поставок – інтеграція з банками дає можливість повного обслуговування рахунку-фактури і можливість послуги фінансування рахунок-фактур
 • Гарантія цілісності даних на протязі всього процесу співпраці з партнером (Purchase-to-Pay/Order-to-Cash)
 • Ергономічний веб-додаток Comarch EDI e-Market
 • Допомога у процесах підключення партнерів і підтримки проектів (Service Desk)

Флайдок - модуль обміну електронними документами з 1С
В якості впроваджуваного модуля ми пропонуємо наступний продукт – Flydoc. Це додаткова підсистема 1С:Підприємство, яка призначена для організації ЕДО безпосередньо з вашої облікової системи. Більш докладно про можливості та переваги цього модуля можна ознайомитися тут.