Снятие с продажи продуктов 1С

Зняття з продажу Управління будівельною організацією для України

З 01.06.2021 г. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію “Управління будівельною організацією для України”.

Технічна підтримка конфігурації “Управління будівельною організацією для України” припиняється з 2023 р (після здачі звітності за 2022, орієнтовно з квітня 2023).

Більш сучасним аналогом конфігурації “Управління будівельною організацією для України” стало рішення “BAS Будівництво. ERP”.

галочка
BAS Будівництво. ERP
Business automation software for Construction.
Enterprise resource planning
240 000 грн.

галочкаBAS Будівництво. ERP.
Ліцензія для віддаленого офісу

Business automation software for Construction. Enterprise resource planning. Subsidiary and branch license
80 000 грн.

Нове рішення лінійки BAS містить комплексний набір програмних інструментів, що дозволяють автоматизувати всі бізнес процеси на будівельних підприємствах. Більш докладно про функції нового продукту читайте на странице.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць для продукту “BAS Будівництво. ERP” здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу ➦ і клієнтських ліцензій на конфігурацію ➦.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Управління будівельною організацією для України”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Будівництво. ERP” на умовах апгрейда.

За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/740

 

Всі аналоги 1С:Підприємство від BAS ➦

Купить в ЕкспресСофт!Для отримання додаткової інформації про перехід на новий продукт “BAS Будівництво. ERP” Ви можете звернутися до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку , а також будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.