BAS АГРО Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу - бухгалтерский учет зерна на элеваторе в Украине / облік зерна на елеваторі

З 15.12.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України”.

Технічна підтримка конфігурації “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України” буде припинена з 1 квітня 2021р.. При цьому зміни законодавства 2021 року реалізовуватися не будуть.

Більш сучасним аналогом конфігурації “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України” стало рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” в складі продуктів: “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” та “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу. Комплект на 5 користувачів”.

галочкаBAS АГРО.
Бухгалтерія елеватора, млина і
комбікормового заводу

Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill
18 600 грн.

галочкаBAS АГРО.
Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу.
Комплект на 5 користувачів

Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill. Kit for 5 users
33 450 грн.

Нове рішення лінійки BAS містить готовый комплект бухгалтерських інструментів, що дозволяють автоматизувати податкову та регламентовану звітність, а також облік операцій, пов’язаних зі специфікою зернової та мукомельної галузі.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України”, можуть перейти на програмний продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” на умовах апгрейда.

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • “BAS Бухгалтерія” версій Базова та ПРОФ
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • “BAS Бухгалтерія” версій Базова та ПРОФ
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”
  • “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу”

Пільговий апгрейд

При наявності діючого договору ІТС, придбати продукти “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” і “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу. Комплект на 5 Користувачів” на умовах апгрейда по фіксованій ціні 300 грн. можуть зареєстровані користувачі аналогічних систем з лінійки 1С:Підприємство (“Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України” і “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України” в комплекті на 5 Користувачів відповідно).

Пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмеження за термінами пільгового апгрейда немає.

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, що містять конфігурацію “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України”, на “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу”, передбачений апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” на таку ж кількість робочих місць за фіксованою ціною 1320 грн.

За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/721

Купить в ЕкспресСофт!Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку , а також будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.