Настройка конфигурации 1с и Доработка конфигураций 1с / Налаштування 1С та доопрацювання

Розвиток і
вдосконалення
функціонуючих
облікових програм

На сьогоднішній день на ринку програмних продуктів 1С:Підприємство існує безліч готових типових рішень (конфігурацій) для управління, планування, ведення бухгалтерського, податкового, регламентованого та інших видів обліку для торговельних і виробничих підприємств.

Всі конфігурації, що випускаються, існують вже багато років на ринку, містять перевірені практикою методики і підходи, добре зарекомендували себе як основа для побудови надійних, масштабованих і продуктивних облікових систем.

Ось далеко неповний перелік пропонованих програмних продуктів:

  • "Бухгалтерія 8 для України"
  • "Управління торгівлею для України"
  • "Управління торговим підприємством для України"
  • "Управління виробничим підприємством для України"
  • "Управління невеликою фірмою для України"

Налаштування 1С:Підприємство

Після впровадження того чи іншого програмного продукту завжди потрібна певна настройка під ті чи інші завдання. Так і налаштування 1С:Підприємство і адаптація його функціональності – це багатогранний процес, який стосується різних сфер діяльності на підприємстві. Уклавши з нами договір інформаційно-технологічного супроводу, Ви отримуєте нашу “технічну підтримку”. Більш докладно про це читайте на сторінці “Технічна підтримка під ключ”

перейти на страницу

Доопрацювання конфігурацій 1С:Підприємство

Арсенал реалізованих функцій типових конфігурацій покриває велику частину потреб користувачів інформаційної системи, але для отримання максимального ефекту від використання продуктів “1С:Підприємство” часто підприємство замовляє налагодження та адаптацію продукту “під себе”, під особливості тих процесів, які вже існують на підприємстві. Таке допрацювання конфігурацій 1С:Підприємство має свої плюси і ряд позитивних властивостей.

Можливості та переваги доопрацювань і змін конфігурацій

За рахунок відкритості платформи "1С:Підприємство" більшість доопрацювань не вимагають ні значних трудовитрат, ні об'ємних бюджетів

Можна змінювати методологію обліку, звіти або створювати необхідні автоматизовані робочі місця і обробки

Можна реалізовувати нові підсистеми, що відображають специфіку нових напрямків діяльності підприємств

Розробка конфігурації 1С:Підприємство з нуля

У ряді випадків, коли підприємство хоче створити зовсім унікальну облікову конфігурацію, так би мовити, “з нуля”, ми готові виконати розробку під замовлення. Більш детально читайте про це на нашій сторінці “Розробка облікових систем під замовлення”.

перейти на страницу

Замовити додаткові настройки
і доопрацювання рішень

на базі "1С:Підприємство" Ви можете у нас

Досвід і кваліфікація наших фахівців допоможуть Вам
отримати максимальний ефект від використовуваної Вами інформаційної системи

Сколько стоит доработка конфигураций 1С:Підприємство