BAS Малий бізнес Базова - управління невеликою фірмою

З 21.09.2020 р. в продажу програмний продукт: “BAS Малий бізнес Базова”

Business Automation Software for small company. Basic

Програма завершує лінійку раніше випущених продуктів “BAS Малий бізнес”. На відміну від версії ПРОФ, базова версія має ряд обмежень. Програма може працювати тільки в однокористувацькому режимі, тому для цієї версії не можуть використовуватися додаткові клієнтські ліцензії для розширення кількості робочих місць, а також ліцензія на сервер. Більш докладно про всі обмеження читайте на сторінці ➦.

За порівняно невелику вартість базова версія дозволяє здійснити швидкий старт для невеликих фірм і підприємств, яким необхідна автоматизація бухгалтерського та податкового обліку.

Перехід на продукт “BAS Малий бізнес Базова”

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати програму “BAS Малий бізнес Базова” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • всі версії “Торгівля і склад 7.7”
  • “Торгівля для приватних підприємців України”

Вартість апгрейду обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаного програмного продукту мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості придбаного продукту.

Пільговий апгрейд

Продукт “BAS Малий бізнес Базова” можуть отримати на умовах пільгового апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • Управління невеликою фірмою для України. Мікро
  • Управління невеликою фірмою для України. Базова

Обмежень за термінами пільгового апгрейду немає.

Перехід на прикладне рішення “BAS Малий бізнес” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Управління невеликою фірмою для України”, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Зняття з продажу та підтримки продуктів, що включають рішення “Управління невеликою фірмою для України”

Одночасно з виходом програмного продукту “BAS Малий бізнес Базова” знімаються з продажу програмні продукти “Управління невеликою фірмою для України. Базова” і “Управління невеликою фірмою для України. Мікро”.

Електронні поставки зазначених вище програмних продуктів, будуть доступні для завантаження до 31.10.2020 г. Починаючи з 01.11.2020 р. завантажити електронну поставку зазначеного продукту на Порталі ІТС буде неможливо.

Також припиняється технічна підтримка конфігурації “Управління невеликою фірмою для України” (Орієнтовно з березня 2021). Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Управління невеликою фірмою для України”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Малий бізнес” на пільгових умовах. Детальніше читайте новину ➦.

 

Замовити BAS Малий бізнес Базова ➦

За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/698

Придбати в ЕкспресСофт!Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися до нас, використовуючи форму зворотного зв’язку , а також будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.