Подрядчик строительства - BAS Будівництво. Керування фінансами

З 18.09.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами” лінійки програм “1C:Підприємство”. Технічна підтримка конфігурації “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами” буде припинена орієнтовно з початку травня 2021р.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, що містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами”, будуть доступні для завантаження до 31.10.2020 р. Починаючи з 01.11.2020 р. завантажити електронну поставку зазначених продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Більш сучасним аналогом конфігурації “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами” стало рішення “BAS Будівництво. Керування фінансами” в складі продуктів: BAS Будівництво. Керування фінансами та BAS Будівництво. Керування фінансами. Комплект на 5 користувачів.

галочкаBAS Будівництво. Керування фінансами
 
Business Automation Software for Construction. Financial Management
13 900 грн.

галочкаBAS Будівництво. Керування фінансами.
Комплект на 5 користувачів

Business Automation Software for Construction. Financial Management. Kit for 5 users
39 000 грн.

Нове рішення лінійки BAS містить широкий функціонал, що дозволяє комплексно автоматизувати завдання фінансової служби будівельного підприємства. Модуль системи, що відповідає за специфіку будівельної галузі, дозволяє врахувати галузеві особливості обліку та використовувати програму як готовий інструмент, який не потребує доопрацювання.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами” на умовах апгрейда.

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

 • всі версії продуктів “BAS Бухгалтерія”
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фiнансами”
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”
 • “BAS Будівництво. Бухгалтерія”

Придбати продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

 • всі версії продуктів “BAS Бухгалтерія”
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фiнансами” версії ПРОФ
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”
 • всі версії продуктів, які містять “BAS Будівництво. Бухгалтерія”
 • “BAS Будівництво. Керування фінансами”

Пільговий апгрейд

При наявності діючого договору ІТС, придбати продукти “BAS Будівництво. Керування фінансами” і “BAS Будівництво. Керування фінансами. Комплект на 5 Користувачів” на умовах апгрейда по фіксованій ціні 300 грн. можуть зареєстровані користувачі аналогічних систем з лінійки 1С:Підприємство (Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами Версії ПРОФ і” Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами в комплекті на 5 Користувачів відповідно).

Льготный апгрейд выполняется только на основную поставку продукта без учета дополнительных и серверных лицензий. Ограничения по срокам льготного апгрейда нет.

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, що містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами», на “BAS Будівництво. Керування фінансами”, передбачений апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “BAS Будівництво. Керування фінансами” на таку ж кількість робочих місць за фіксованою ціною 1320 грн.

За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/696

Купить в ЕкспресСофт!Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку , а також будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.