Наша компанія пропонує комплексне рішення для call-центрів на базі 1С:Підприємство і Asterisk для автоматизації системи управління відносинами з клієнтами (CRM) і створення ефективного середовища для телефонного обслуговування клієнтів. Воно включає в себе модуль для 1С:Підприємство для реєстрації звернень, обліку контактів та іншої роботи з клієнтами, а також інтеграцію з телефонією для забезпечення повної автоматизації процесу.

Налаштування Asterisk + інтеграція з 1С

Інтеграція 1С:Підприємства та телефонії здійснюється на базі програмної автоматичної телефонної станції (IP-PBX) – Asterisk. Asterisk – платформа IP телефонії з відкритим початковим кодом від компанії Digium, що надає різні функції управління дзвінками. Ми можемо зробити установку і настройку Asterisk локально (на сервері клієнта) або в хмарі з подальшою підтримкою.

Завдяки нашому рішенню стане можливим більш якісна взаємодія з клієнтами, так як воно зробить доступними найбільш затребувані функції телефонії:

галочкаЗростання ефективності

Економія часу за рахунок відстеження пропущених дзвінків, більшого числа оброблюваних викликів за одиницю часу, меншої кількості помилок при наборі, порядку в інформаційній базі.

галочкаКонтроль якості

Зберігаючи всю історію переговорів, можна контролювати якість роботи менеджерів і консультантів, вирішувати конфліктні ситуації через непорозуміння початкових умов поставленого завдання та ін.

галочкаПерсоналізація

Ще до підняття трубки можна дізнатися хто вам телефонує, перенаправити його на відповідального співробітника, а також отримати детальну інформацію про заборгованість, історію покупок, та й взагалі будь-яку аналітику.

 

Модуль інтеграции 1С:Підприємство і телефонії (Панель телефонії), по суті представляє собою набір інструментів, необхідних для ведення електронної журналу дзвінків, з різними можливостями операцій над ними. Так як кожен дзвінок – це безліч міні подій, то для подальшого аналізу програмі автоматично потрібно реєструвати весь ланцюжок фактів, пов’язаних з цими подіями.

А саме – докладна інформація про дзвінок: тип дзвінка (входящий, переадресованный або вихідний), телефонний номер, результат обробки дзвінка (прийнятий, не прийнятий, переадресований), час прийому, тривалість розмови, оператора, який прийняв дзвінок, посилання на запис розмови або його частини (при переадресації) та інші параметри. У оператора також є можливість у спеціальній вкладці зафіксувати будь-яку додаткову інформацію про клієнта (уточнення за доставкою або ціною, наприклад).

Більш наочно можливості роботи системи можна подивитися в презентації або на зображеннях нижче:

Обработка для интеграции 1С и IP телефонии
Интеграция IP телефонии с 1С - возможности и анализ событий
Интеграция: IP телефония и 1С - Начало работы с панелью телефонии
Интеграция: IP телефония и 1С - Входящий звонок
Интеграция: IP телефония и 1С | Входящий звонок
Интеграция: IP телефония и 1С - Исходящий звонок
Интеграция: IP телефония и 1С - Переадресация звонка
Интеграция: IP телефония и 1С - Завершение звонка
Интеграция: IP телефония и 1С - Завершение звонка
Интеграция: IP телефония и 1С - Прослушивание и скачивание разговоров
Презентация Панель Телефонии 1
Презентация Панель Телефонии 2
Презентация Панель Телефонии 3
Презентация Панель Телефонии 4
Презентация Панель Телефонии 5
Презентация Панель Телефонии 6
Презентация Панель Телефонии 7
Презентация Панель Телефонии 8
Презентация Панель Телефонии 9
Презентация Панель Телефонии 10
previous arrow
next arrow
Shadow
 

Завдяки системі інтеграції 1С:Підприємство та комп’ютерної телефонії Ви значно підвищите ефективність обслуговування клієнтів, а також зможете контролювати якість роботи ваших співробітників.

Якщо Вас зацікавила інформація по даній послузі, Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку і замовити більш розгорнуту інформацію з даної послуги.