BAS КОРП

Продовження доступу до використання функціональності сервера КОРП
для користувачів клієнтських і серверних ліцензій “BAS КОРП”

У серпні 2019 надійшли в продаж клієнтські і серверні ліцензії “BAS КОРП”, які дозволяють використовувати розширені можливості адміністрування і управління серверами системи (див. новину за 21.08.2019 ➦).

Як було сказано, доступ до функціональності КОРП надається терміном на 1 (один) год з моменту електронної реєстрації ліцензій КОРП. Після закінчення даного терміну для продовження використання функціональності КОРП слід придбати сервіс “Доступ до використання функціональності сервера КОРП”.

З 29.04.2020 р. можна придбати сервіс “Доступ до використання функціональності сервера КОРП” на будь-яку необхідну кількість місяців в інтервалі від 6 до 36.

Вартість сервісу “Доступ до використання функціональності сервера КОРП” залежить від його тривалості і обсягу придбаних користувачем клієнтських і серверних ліцензій “BAS КОРП”. Розрахункова вартість сервісу на 12 місяців становить 15% від роздрібної вартості придбаних ліцензій “BAS КОРП” (див. новину за 21.08.2019 ➦), пропорційно періоду продовження.

За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/672.

 

Приобретайте в ЭкспрессСофт!Для впровадження програмних продуктів BAS, придбання та обміну клієнтських і серверних ліцензій BAS рівня КОРП звертайтеся до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку або будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.