Оновлення BAS - Business Automation Software - нові версії систем автоматизації бізнес процесів

Розвиток та вдосконалення систем автоматизації

Інформаційні продукти BAS та інші програми для бізнесу, які ми пропонуємо, суттєво спрощують ведення обліку на підприємствах. У відповідних розділах нашого сайту Ви можете підібрати необхідне рішення для атоматизації тих чи інших бізнес-процесів.

Після придбання та впровадження інформаційної системи, як правило, слідує її налаштування та подальший технологічний супровід. Проте, якщо йдеться про бухгалтерський чи податковий облік, то необхідно зробити так, щоб вона повністю відповідала вимогам актуального українського законодавства.

Крім того, незважаючи на безліч можливостей деяких програм, таких як BAS ERP, їх функціонал продовжує вдосконалюватися і стає дедалі більше
зручним та різностороннім, який враховує розвиток інформаційних технологій та сучасні потреби бізнесу.

Щоб врахувати нові вимоги обліку та звітності як з боку законодавства, так і з боку бізнесу, необхідні оновлення інформаційних систем до нових версій.

Оновлення BAS та інших систем автоматизації

Якщо придбавши у нас той чи інший продукт, Ви також уклали з нами договір ІТС супроводу, значить автоматично отримуєте можливість завантажувати офіційні оновлення систем.

Існують три варіанти встановлення оновлень:

  • Оновлення можна завантажити самостійно за посиланнями: BAS програми
  • Налаштувати автоматичне оновлення програм через інтернет
  • Замовити встановлення оновлень у нас

Скачати оновлення BASЗ усіх питань оновлень та укладання договору ІТС звертайтеся до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку , а також будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.