info@expresssoft.com.ua
ЕкспресСофт в Facebook

Автоматизація харчового виробництва в HoReCa

Комплексний облік у ресторанному бізнесі

BAS. Модуль Управління харчовим виробництвом
Add-on to Business Automation Software solution. Food production management module

Програмний продукт для комплексного управління харчовим виробництвом в HoReCa та власними закладами харчування підприємств різних галузей

BAS Модуль Управління харчовим виробництвом / Модуль УХВ - автоматизация horeca, в ресторанном бизнесе

Рішення “BAS. Модуль Управління харчовим виробництвом” (Модуль УХВ) – це розширення для конфігурацій “BAS Комплексне управління підприємством” та BAS ERP, яке використовується для комплексної автоматизації бізнес процесів і дозволяє охопити всі контури управління та обліку на підприємствах.

Модуль вбудовується в рішення BAS КУП та BAS ERP і виступає як додаткова галузева функціональність до них. Їх інтеграція дозволяє вести весь облік в одній програмі: регламентований облік, управлінський та кадровий облік, бюджетування, складські операції та інше. І все це одразу з урахуванням галузевої специфіки. По суті, створюється єдина інформаційна база КУП з додатковими галузевими можливостями обліку у харчовому виробництві (документами та звітами).

Автоматизация horeca, учет в ресторанном бизнесе

Кому буде корисна програма

Програма буде корисна у мережах підприємств харчування різних форматів та концепцій, ресторанних холдингах, кейтерингових компаніях та операторах харчування, їдальнях та буфетах при підприємствах різного профілю, цехах з виробництва кондитерських виробів, напівфабрикатів та кулінарії, а також інших підприємствах харчування. 

Це можуть бути власні заклади харчування або підприємства напрямків HoReCa. Усіх потенційних користувачів можна умовно поділити на три сегменти у розрізі використання безпосередньо функціоналу модуля УХВ.

Сегмент "Їдальня при підприємстві"

Власні підприємства харчування для промислових (і не тільки) об'єктів, основна діяльність яких автоматизується на рішеннях "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS ERP". Модуль виступає як опція для автоматизації одного з господарських підрозділів підприємства.

Сегмент "Мережеві підприємства харчування"

Підприємства, основною діяльністю яких є громадське харчування (мережеві ресторани, великі кейтерингові компанії, виділені організації корпоративного харчування). У цьому випадку функціонал Модуля використовується для автоматизації основного бізнес процесу Замовника.

Для середніх та великих підприємств

Підприємства, основною діяльністю яких є громадське харчування . Модуль використовується як окреме рішення, що включає "BAS Комплексне управління підприємством" або "BAS ERP"

Продукт автоматизує робочі місця

Власник бізнесу
Завідувач складом
Завідувач виробництвом
Головний бухгалтер
Адміністратор
Комірник
Кухар
Бухгалтер
Технолог

Галузеві функції модуля УХВ

На додаток до типових можливостей «BAS КУП» та «BAS ERP» з урахуванням нововведень із редакції 2.5 програмного продукту “BAS ERP”, нова версія 2.5 “BAS УХВ” забезпечує:

Усі галузеві функції  модуля представлені трьома підсистемами

Громадське харчування продажі

Громадське харчування виробництво

Громадське харчування за системою HACCP

Зв’язки “BAS Комплексне управління підприємством + модуль УХВ” або “BAS ERP + модуль УХВ”- досить потужні інструменти автоматизації обліку в ресторанному бізнесі, що охоплює майже всі бізнес-процеси компанії! Але, якщо Вашому кафе, бару чи ресторану потрібно автоматизація переважно бухгалтерського обліку, то рекомендуємо іншу систему автоматизації з потужним бухгалтерським модулем під назвою “BAS Громадське харчування”.

Сервісне обслуговування та додаткові ліцензії

Сервісне обслуговування рішення “BAS. Модуль Управління харчовим виробництвом” та підтримка користувачів щодо роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом “ІТС Галузевий” 2-ї категорії.

Для забезпечення роботи з системою на декількох робочих місцях може знадобитися придбання додаткових клієнтських ліцензій на платформу  і клієнтських ліцензій на конфігурацію. Додатково можна придбати клієнтські ліцензії на конфігурацію “BAS. Модуль Управління харчовим виробництвом” на 1, 5, 10, 20, 50 робочих місць.

Автоматизуючи облік у ресторанному бізнесі комплексно,
Ви створюєте найбільш комфортну
територію гостинності!

Для придбання

програми "BAS. Модуль Управління харчовим виробництвом"

Відповімо на всі Ваші запитання!