Снятие с продажи продуктов 1С

BAS Будівництво. Бухгалтерія - Автоматизация строительного предприятия - бухгалтерский учет, налоговый учет, бухучет в строительстве

З 08.07.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” лінійки програм “1C:Підприємство”.

Технічна підтримка конфігурації “Бухгалтерія будівельної організації” буде здійснюватися до кінця здачі регламентованої звітності за 2020 рік (орієнтовано до кінця квітня 2021 року).

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”, будуть доступні для завантаження до 31.07.2020 р. Починаючи з 01.08.2020 р. скачати електронну поставку вказаних продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Більш сучасним аналогом конфігурації “Бухгалтерія будівельної організації” стало рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” в складі продуктів: BAS Будівництво. Бухгалтерія та BAS Будівництво. Бухгалтерія. Комплект на 5 користувачів.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Будівництво. Бухгалтерія” на умовах апгрейда.

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати продукт “BAS Будівництво. Бухгалтерія” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”
  • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фінансами”

Придбати програму “BAS Будівництво. Бухгалтерія. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”
  • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фінансами”
  • всі версії продуктів попередній версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” версії ПРОФ
  • “BAS Будівництво. Бухгалтерія”

Пільговий апгрейд

Придбати продукт “BAS Будівництво. Бухгалтерія” на умовах апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” версії ПРОФ за наявності діючого договору ІТС.

Придбати продукт “BAS Будівництво. Бухгалтерія. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” в комплекті на 5 користувачів за наявності діючого договору ІТС.

Пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без врахування додаткових і серверних ліцензій. Обмеження за термінами пільгового апгрейду немає.

Перехід на прикладне рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Бухгалтерія будівельної організації” редакції 1.2 або 2.0, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”, на “BAS Будівництво. Бухгалтерія”, передбачено апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “BAS Будівництво. Бухгалтерія” на таку ж кількість робочих місць за фіксованою ціною 1320 грн.

За материалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/686

Купить в ЕкспресСофт!Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися до нас, використовуючи форму зворотнього зв’язку , а також будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.