Базова версія "BAS Бухгалтерія Базова"

Спілка автоматизаторів бізнесу повідомляє про початок продажів (з 21.02.2020 р.) прикладного рішення “BAS Бухгалтерія Базова”, яке містить функціональність “BAS Бухгалтерія ПРОФ” з деякими обмеженнями.

Обмеження “BAS Бухгалтерія Базова” у порівнянні з версією ПРОФ

  • не підтримується ведення бухгалтерського і податкового обліку господарської діяльності декількох організацій в одній інформаційній базі
  • одночасно з однією інформаційною базою може працювати тільки один користувач
  • не підтримується зміна конфігурації, можна використовувати тільки типову конфігурацію і встановлювати її оновлення
  • не підтримується робота в клієнт-серверному варіанті
  • не підтримується робота розподілених інформаційних баз
  • не підтримується СОМ-з’єднання і Automation-сервер

Якщо в організації виникне потреба ведення багатофірмового обліку в єдиній інформаційній базі, одночасної роботи декількох користувачів або з’являться інші задачі, які не вирішуються в рамках обмежень базової версії, то в цьому випадку організація зможе перейти на програму “BAS Бухгалтерія” версій ПРОФ або КОРП, які не мають зазначених обмежень.

Роздрібна ціна продукта “BAS Бухгалтерія Базова” – 2 240 грн.

Програмний продукт “BAS Бухгалтерія Базова” є завершальним в лінійці програмних продуктів “BAS Бухгалтерія”. “BAS Бухгалтерія ПРОФ” та “BAS Бухгалтерія КОРП” були випущені в 2019 році. Детальніше з ними можна ознайомитися на відповідних сторінках:

Перехід на продукт “BAS Бухгалтерія базова”

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати продукт “BAS Бухгалтерія Базова” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • всі версії “Платіжні документи 7.7”
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”

Вартість апгрейду обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаного програмного продукту мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості набору продуктів.

Пільговий апгрейд

Продукт “BAS Бухгалтерія Базова” можуть отримати на умовах пільгового апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. зареєстровані користувачі всіх версії “Бухгалтерія для України. Базова версія”, які випускалися на платформі 1С:Підприємство 8.

Обмежень за термінами пільгового апгрейду немає.

Перехід на прикладне рішення “BAS Бухгалтерія Базова” здійснюється оновленням актуальної базової версії конфігурації “Бухгалтерія для України” редакції 1.2 або 2.0 (на момент виходу новини – версії 1.2.51 і 2.0.20 відповідно), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

За матеріалами САБ
http://www.unionba.com.ua/news/654/

 

Придбати BAS Бухгалтерія Базова в ЕкспресСофт!Для придбання “BAS Бухгалтерія Базова” та для виконання апгрейду (стандартного або пільгового) звертайтеся до нас, використовуючи форму зворотного зв’язку або будь-яким зручним для Вас способом з розділу Контакти.